Савченко - новий очільник Міноборони

Савченко - новий очільник Міноборони
Народний депутат України Надія Савченко заявила про готовність очолити вітчизняне оборонне відомство. Про це вона сказала в ефірі ток-шоу "Люди. Hard Talk. LIVE" на телеканалі "112 Україна", відповідаючи на відповідне запитання.

Інформує Gazeta.ua.

"Погодилась б. У нас капітан – це рівень командування бригадою, навіть не полковник. Капітан може справитись із задачею, були приклади, коли був захват Краматорського аеродрому сепаратистами, одну групу вів полковник, другу майор і третю капітан. Тільки капітан довів свою групу", - заявила народний депутат.

"Так от капітан – це рівень підполковника, командира бригади, підрозділу, батальйону. Полковник, командир бригади - це рівень Генштаба. Решта в Генштабі – це просто батальйони полковників, це генерали, яких у нас дуже роздутий штат. Це все просто гальмує все, що там робиться. Я б легалізувала ту армію, яка реально ефективна і відмела все те, що отримує гроші, розвиває корупцію і шкодить тому, хто на передовій", - сказала Савченко.

Також Савченко заявила, що справи про злочини, скоєні у зоні АТО, має розглядати військовий трибунал.

Нагадаємо, діючим керівником Міністерства оборони є Степан Полторак. Він обіймає цю посаду з 14 жовтня 2014 року.

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 33
  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
З іі такий очільник вийде__ як з хрєна молоток
Відповісти
не тобі судити йолоп
Відповісти
Очолила б. Палату для буйних в Ліпінах. Взагалі, навіщо показувати цю клоунесу і дратувати народ?
Відповісти
народ не народ..а АТОвці в неї вірять
Відповісти
Та, мабуть, досить трудитися, Надю. Президентом ти вже побула, пора спускатися потрошки на грішну землю.
Відповісти
Це ви вже вирішили...а вона ще ні
Відповісти
Фото вдале ), шизік
Відповісти
так не дивно..хто знімав і вижидав підходячий кадр..це у нас роблять дуполизи ..і ти з таких ?
Відповісти
Нехай керує буфетом у ВР.
Відповісти
Дай Боже побувати тобі на її місці
Відповісти
число буйних у владі зростає...
Відповісти
від шизіка чую
Відповісти
Обрати її головою всеукраїнської спілки журналістів.
Відповісти
На Волині закінчилась тема канановічів і почалась тема Савченко. В дівчини "камерне" мислення. Вона не бачить перспективи, наслідків. Як переважна кількість українських політиків, думає, що завтра буде таким як сьогодні, а все що було є поганим.
Відповісти
А в тебе і "камерного" мислення немає.Ти поїдь туда...побачу ..яке в тебе мислення появиться
Відповісти
А про що писали і верещали ще півроку тому,чи вже всі забули.Можливо людині потрібна допомога,перш за все психологічна,моральна підтримка,просто підтримка.Міністром звичайно вона не буде,але з нинішнім(радянським)ми далеко зайдемо...
Відповісти
А може їй треба ще і мужика?
Відповісти
Тебе забула запитати...якщо він мужчина..то він ніколи про жінку так не напише...а ти храбрец тільки тут ?
Відповісти
Я теж готова стати королевою Англіі
Відповісти
Нехай вона розскаже, як потрапила у полон.І чому тоді вона з поїхала в Гольф-Клуб під Луганськом ?
Відповісти
а ти поїдь до її однополчан і вони тобі все розкажуть..а не тут журналіста корчити
Відповісти
Савченко Go Home!
Відповісти
чекаю на тебе в АТО..мені такі хлопці потрібні
Відповісти
Ще набере собіподібних генералів і пипець, шапіто почнеця в армії поліції вже мало
Відповісти
кот васька..ти перший будеш в цьому шапіто
Відповісти
Не дай Боже!
Відповісти
РЕДАКТОР МОЛЮ ВАС ЗМІНІТЬ ФОТО!!! ГРІХ ВИСТАВЛЯТИ НА ПОСЬМІХОВИСЬКО ХВОРУ ЛЮДИНУ,війна жорстока кому плоть рве а кому мізки і психіку
Відповісти
знову кот васька...ну вот ..постарайся.на щет фото...хоть здесь толк будет
Відповісти
Не встигаю слідкувати за змінами політичних настроїв, але могла Б і заголовок - дві різні речі...Недавно всі плакали-зустрічали, героєм величали-ЩоО ПРОПУЩЕНО.....
Відповісти
Хто плакав?Я не плакав.
Відповісти
ЯКЕ ВОЙСКО ТАКИЙ І МІНІСТР А ВЗАМИ ХАЙ ВІЗЬМЕ СОБІ СЕНЮ ОТО ЖИВО ВСЕ ПРОДАДУТЬ. СКАЧЕМ ДАЛІ.
Відповісти