Луцьк продовжують «зачищати» від дерев. ФОТО

Луцьк продовжують «зачищати» від дерев. ФОТО
Допоки вчора лучани гуляли на арт-фестивалі у Замку Любарта, просто в центрі міста вирубували дерева.

Про це повідомляють дописувачі мережі Фейсбук. Зокрема користувачка Надежда Приступа повідомила, що поблизу зупинки громадського транспорту, що по проспекту Василя Мойсея зрізано 8 дерев, а на тому місці планують облаштувати місця для стоянок автомобілів.







Нагадаємо, що буквально кілька днів тому в Луцьку вже розгорівся скандал довкола дерев по вулиці Лесі Українки

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 17
  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
УВАГА, УВАГА !!!! WARNING, WARNING!!!!! WARNUNG, WARNUNG!!!!
В місті повний бардак .
Міську раду захопило стадо мавп, будьте обережні!!!
Відповісти
Мавп потрібно відловлювати і саджати в клітки!
Відповісти
в СІЗО і обл. раду також, пора вже щось з цим серйозно робити!
Відповісти
це жах просто.... що хочуть те й роблять...
Відповісти
Вітаю всіх лучан! Ваш мер рівненський полішук, вбиває місто, а депутати з укропа і самопомочі, коньюктурною бездіяльністю, сприяють цьому.
Відповісти
підписуюся,але ще він комуніст та алкоголік, а той жидяра...
Відповісти
Сволочі. Тих, хто дає такі розпорядження, самих треба првирізати!
Відповісти
Там буде не карман для авто,як написала пані Приступа,а карман для зупинки транпорта громадського користування.А це трошки різні речі.То може не треба в місті робити реконструкцій,ремонтів,благоустрою?Треба лише вимагати від влади посадити молоді дерева.
Відповісти
Це не реконструкція, а вирізування того,що їм не належить!!!Реконструкція має відбуватися без вирубки дерев задля власного збагачення!
Відповісти
нерозумні кричать, розумні намагаються розібратись. всі водії знають проблему виїзду з кільця на перемоги, бо одну смугу займають маршрутки, що стають на зупинці. тому там мають зробити "кишеню" для маршрутних ТЗ і збільшити пропускну здатність на виїзді з кільця. міра необхідна, добре що взагалі це роблять.
а горлопанам варто вникати в суть справи, перш ніж рубаху на собі рвати з криками "УВАГА, УВАГА !!!! WARNING, WARNING!!!!! WARNUNG, WARNUNG!!!!"
Відповісти
А зупинку перенести? Там біля СБУ є карман. Мозгів нема у влади бо не про те думають!
Відповісти
А паркінг зробити підземний,щоб собі там стоянку не робити вирізуючи дерева,а??? шкода жидам бабла????До коломойського....
Відповісти
"Кармани" у кацапів - у щирих українців "кишені". "Вчіть нашу мову, бл\дь!" (с).
Відповісти
Футбольор -це по якому?
Відповісти
Добрий гасп**ар!
Відповісти
Вже Данильчук кричав ганьба, геть, і тому подібне, ставив Башкаленка на коліна, чим опозорив Україну на цілий світ. Хватить кричати - пора працювати. Дякую Романюку, що у місті щось робиться. Ремонтують дороги, двори та багато чого іншого. А що зробили "ура патріоти", крім негативного іміджу Неньки у світовій спільноті, де здобутки данильчуків, пустозвонів-пустовітів та їм подібних, де реально створені нові робочі місця, відрахування в бюджети ? Пиз..діти не мішки волочити, всі ми мастаки а результати де ? Романюк може показати результати своєї роботи. А Ви, диванні патріоти ? Данильчук звідки в хлопця з бідного села Торговиця джип мерседес і квартира в Луцьку ? Де пожертви на ато з будинку Просвіти, які люди несли мішками ? Не дарма поперли з провосеків. Допоки в Україні будуть пр и владі такі "патріоти" та "громадські діячі" порядку не буде. Настав час гнати їх у шию.
Відповісти
аха ха боти написали)))) твір,але на -2))))
Відповісти