Автомайданівець Сергій Поха потрапив у ДТП. ФОТО

Автомайданівець Сергій Поха потрапив у ДТП. ФОТО
Активіст громадської спілки "Українська Спілка Автомайдану" Сергій Поха потрапив у ДТП.

Про це повідомив він у своїй сторінці у Facebook.

Аварія трапилася у 33 мікрорайоні, поблизу вулиці Кравчука. Як розповідає Сергій, він їхав головною дорогою, назустріч йому вискочив хлопчина на авто.

Під час аварії активіст вдарився головою, тому зараз його госпіталізують.







Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 31
  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Він вже давно вдаряний в голову... нічого страшного
Відповісти
Супермен..потрапив в ДТП, вдарився головою...але машину сфоткати для соцмереж не забув!!!! Всьо в житі фігня - головне селфі не забути зробити..Люди у вас, що дах вже їде???
Відповісти
До чого тут селфі? Ти хоч знаєш,що таке селфі?)))) До чого тут всьо в житті фігня? З головою все гуд????
Відповісти
Був би на роботі ,все було б добре:)
Відповісти
так, сидів би максю за 3000 грн.,протирав штани і казав,що я працюю
Відповісти
Так йому і треба недоумок!!!
Відповісти
Авідпрацьоване мастило хто буде прибирати? ГА?
Відповісти
Шановні водії,
фотографії з місця ДТП - ок. Де знак аварійної зупинки перед авто? Чи водії, які їдуть, повинні догадатися, що авто стоїть?
Щойно заїжджала - знаку не було...
Відповісти
Дебіли пишуть дебільні коменти)))
Відповісти
До дебіла:
Шановний, правила ніхто не відміняв))
Відповісти
Мені цікаво звідки в вас люди стільки ненависті? В людини трапилась біда а ви , як шакали радієте і втішаєтесь, невже чуже горе вас так забавляє? ПОЗОР
Відповісти
Та то якесь полішуцтво ціле . Вони в Європу хочуть. В нас з будь-якої прогалинки радіють. Страх,а не нація...
Відповісти
Так йому памороку і треба. Це ще маленький початок його невдач. Він думав Бога за бороду взяв. А щодо госпіталізації, то були б у нього мізки, то був би струс, а так сам факт на лице.
Відповісти
Реально співчуваю, а вам злі тролі це вернеться сторицею, завдяки таким і державу не побудуєте тому, що ви, як собаки готові один одного перекусати.
Відповісти
В нас державу ще довго не побудують. В нас в сім'ях подивіться,що робиться, що робиться в дворах, на вулицях, в мікрорайоні, селі,в місті... Всім треба поч. з себе. Культури 0, не те,що 0, а повний -0!!!
Відповісти
Я не знайома з цією людиною але мені дуже цікаво, що він такого накоїв, що йому всі зла бажають, невже родич Януковича ;))))
Відповісти
Просто він їм заважає)))А реально якою
би він людиною не був це прикро що в нас такий дурний народ.
Відповісти
І я не знайома. Мене взагалі ці "лучани" дивують. С-ки ненависті, зла, братовбивства, обкакування, заздрості, нетерпимості... Люди добрі, ми що нелюди?! Чесно, мене це шокує...
Відповісти
По ДОРОЗІ ЄХАЛО поха. Мозгів мало як блоха. Гепнуло своє корито і попало в лазарєт. Ха-Ха.
Відповісти
На що наші Українці заслуговують те і мають, скоро один одного перебьють на радість ворогам... Таким промивати мозги дуже легко..Але коли будете вити і просити допомогу, а вам її не нададуть згадайте це повідомлення.
Відповісти
Одні Тролійські шакали,яки бажають зла,один одному,яка людина,така країна,слів кароч не ма!!!!!!луче поставте себе на його місце,хочаб навіть і зарес!!!!
Відповісти
Слава Вуйкам
Відповісти
Уахахаах
Відповісти
не обращайте внимания это всё пишут Руские Боты.
Відповісти
Вижу по IP что пишите с столь отдалённых мест)))
Відповісти
Треба поцікавитись де і ким працював його батько,звідки майно і статки.Не все так ідеально.Привикли на понт брати.
Відповісти
Це вже цікаво, ану оприлюдніть що в нього за статки дуже цікаво, бо ми проводили розсоідування і нічого не знайшли((( Якщо ви людина слова то оприлюдните докази. Якщо балабол то закрийте рота навіки.
Відповісти
Цікаво з якою швидкістю їхав Поха?І чому після дтп вимагав бабло в хлопчини?В Того хлопчини,який збирав і перечислював гроші на автомайдан!!!Поха,совість де???
Відповісти
А чому той в кого вимагав не написав заяву в міліцію, щось ото якійсь наклеп що хтось щось вимагав))) А реально співчуття обом сторонам.
Відповісти
Це,що вимагав,це факт!!!А в міліцію звичайно заяву подано!!!!
Відповісти
То тепер чекаємо оприлюднення затримання, якщо його не буде рахуємо всіваші коменти як наклепом .
Відповісти