У Луцьку викрали авто з… покійницею всередині

У Луцьку викрали авто з… покійницею всередині
У Луцьку невідомі викрали бус із холодильником, у якому зберігалося готове до поховання тіло літньої жінки.

Цю інформацію 10 вересня підтвердили у прес-службі УМВС у Волинській області.

До міліції наприкінці минулого тижня надійшло повідомлення про знайдений труп літньої жінки. Покійницю знайшли у Ківерцівському районі по дорозі до місцевого кладовища. Тіло лежало на ношах, поряд були ікони. Тобто тіло померлої було цілком готове до поховання.

Пізніше, 7 вересня, у міліцію повідомили про угон автомобіля. Машина з холодильною камерою знаходилася біля Луцької міської клінічної лікарні. Два випадки – угону і знайденого тіла покійниці – виявилися пов’язаними.

Адже, як пояснили у міліції, в автомобілі з холодильником, який викрали, на момент угону було тіло померлої жінки. Покійницю на тимчасове зберігання до морозильної камери попросили покласти родичі, які якраз були в Італії. Вочевидь, зловмисники про покійницю усередині авто не знали.

Нині міліція шукає автомобіль білого кольору «Рено Трафік» з рефрижератором. Усіх, хто володіє корисною для слідства інформацією, просять телефонувати 102.

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Теги: пригода
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 21
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
ахахаха, прикол :)))
Відповісти
Прикол? А если бы там лежало тело твоего родственника?
Відповісти
тоді був би не прикол :))))
Відповісти
7 вересня...?!
А що ж так пізно інформація з'явилась?! :)))
Відповісти
Даже автоугонщики - люди! отвезли покойную на кладбище
Відповісти
Де відвезли? Викінули на вулиці!!!
Відповісти
У ТСН сьогодні сюжет буде, встигніть записати і розмістити :)
Відповісти
І в чому ж тут прикол?Що смішного???Як на мене,така ситуація могла б статися в кожного у житті!Так шо тримай свій сміх при собі,Шановний!
Відповісти
А хто тут приколюється? Ніхто й не сміється. Це скоріше до журналістів адресовано, які "проспали" новину на 2 дні! А потім лізуть на інші ресурси і розміщують те, що у себе під носом пропустили!
Відповісти
Це ви до чого? Міліція свої щоденні звіти ЗМІ не присилає
Відповісти
А у справжнього журналіста завжди свої "канали" інформації знайдуться! Ну ви ще молоде видання, ви тільки звикли, поки, тільки на готових прес-релізах працювати! :)
Відповісти
якби ця інформація була взята з прес-релізу чи іншого ЗМІ, то у ній було би відповідне посилання. а писати плітки чи неперевірену інформацію ніхто не збирається. не розумію суті вашої претензії.
Відповісти
В суботу міліціонери давали щодо цього питання свої перші коментарі. Таню, навчись сприймати критику!
Відповісти
Та не в критиці справа. Я дійсно не бачила і мої колеги не бачили коментарі щодо цієї справи або взагалі згадування про неї.
Відповісти
Андрій Гнатюк розказав у п'ятницю ввечері =Р
Відповісти
Да ніяких претензій! :)
Працюйте!!! Особисто Ви Тетяна - молодець!!!
Відповісти
що ж це робиться? а далі що? не можу уявити...
Відповісти
автомобіль і бандіт уже затримано
Відповісти
Я тоже знаю, слідчий з городела Сірожа Климець його вже закрив.
Відповісти
я знаю, його вже закрив слідчий з городела Сірожа Климець
Відповісти
автомобіль і бандіт уже затримано, мій друг слідчий з городела Климець Сірожа його вже закрив.
Відповісти