Кандидат у народні депутати з Волині закликає до дружби з Росією. ФОТО

Кандидат у народні депутати з Волині закликає до дружби з Росією. ФОТО
ВолинянинЛесик Андрій Анатолійович родом з Камінь-Каширського, депутат Харківської міської ради 7 скликання, прагне дружити з російським народом.

Фотографії такого змісту почали поширювати у соцмережах, - повідомляє журналіст інтернет-видання Вісті Каменя Богдан Пташник на своїй сторінці у Facebook.

"Волинь - "гордись" нащадком. К-Каширський - "гордись" в квадраті", - пише журналіст.



Ось такі агітаційні листівки поширюють у Луганській області.





Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 12
  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
на жаль, і серед полішуків є сучі діти..., а цей узагалі прихвостень медведчука...
Відповісти
Придурок!!!
Відповісти
Це ж жах... Дружити вiн хоче...
Відповісти
3,14здюліну він хоче!
Відповісти
Повістку йому дайте в ато, а не в депутати, нехай там друить.
Відповісти
Молодець! Треба дружити. Хоч одна адекватна людина!
Відповісти
Батько в мене українець, мати росіянка, бабця полячка. Чому я з кимось з цих народів не повинен дружити і треба відрізняти політиків і олігархів від народу.
Відповісти
Якраз маасковській народ можна не відділяти від політиків і олігархів.... хочеш з ними дружити - їдь в ЛДНР і подружись
Відповісти
Є і серед росіян хороші люди, є і сволота серед українців. Яка різниця росіянин чи німець чи може поляк?? Треба просто нам відкрити очі і почати думати
Відповісти
Хоч одна нормальна людина...
Відповісти
Правильно закликає чолов'яга! Але саме тому навряд чи йому кудись дозволять обратися. У нас тепер зірковий час для придурків-ідіотів, що хавають маячню про агресію Росії із зомбоящиків!!!
Відповісти
А ешелони зі зброєю з РФ - це теж маячня? Чи,може в днр,лнр зброя в магазинах продається ? Якщо до вашої оселі завітає "брат" чи "друг" зі зброєю, забере усе майно,жінку,дітей,яка буде ваша реакція - дружитимите?
Відповісти