вхід реєстрація
Правила   Реклама   Контакти  

Безплатний сервіс - Папка24 - працює надійно, законно та вигідно*

Безплатний сервіс - Папка24 - працює надійно, законно та вигідно*
Ера цифрових технологій та оперативності дозволяє бізнесу економити час і заробляти гроші.

Навесні ПриватБанк запустив сервіс Папка24, який допомагає українському бізнесу в інтернеті обмінюватися документами в електронному вигляді, - повідомляє прес-служба ПриватБанк.

Тепер papka24.com.ua - улюблений сервіс для підприємців і юридичних осіб, бо доступна всім.

На сайті Папка24 є відеоінструкція, в якій детальна розповідь як покроково кількома кліками можна підписувати офіційні документи за допомогою електронного цифрового підпису ( ЕЦП). Етапи:
завантажуєте документ-підписуєте своїм електронно-цифровим підписом (якщо немає ключа ЕЦП, то можна отримати) набираєте e-mail Вашого контрагента. Він отримує повідомлення про те, що йому надійшов підписаний документ.

Ваш контрагент також підписує документ, про що Ви отримаєте повідомлення-документи завжди доступні Вам і Вашим партнерам для перегляду/друку, а також для надсилання в державні органи.

І малі, і крупні компанії за допомогою Папки24 можуть переводити свої офіційні документи з паперового вигляду в електронний. Тож економія на папері надзвичайно велика. Кожна компанія рахує щомісяця додаткові тисячі та сотні тисяч гривень, які раніше витрачали на папір. А ще послуги кур’єрів теж непотрібні, бо людський фактор мінімізований. Документи: договори, рахунки, акти та інші офіційні папери можна завантажувати та підписувати одразу по декілька примірників. А головне - все оперативно, вигідно, надійно та відповідає вимогам українського законодавства. Тому жодна перевіряюча служба не матиме претензій. А якщо в когось з’являються сумніви - розвіяти їх будь-якої хвилини готові юристи та PR-спеціалісти ПриватБанку.Важливо! У разі потреби документи в електронній формі можна використовувати як доказ в судових справах? Для цього до суду необхідно подати копію електронного документа та роздрукований звіт про нього. Копії таких документів потрібно засвідчити відповідно до вимог процесуального законодавства та правил діловодства, а саме: зробити відмітку ”КОПІЯ” в верхньому правому кутку першого аркуша кожного з документів, а також засвідчувальний напис ”Згідно з оригіналом” із зазначенням найменування посади, прізвища та ініціалів особи, яка засвідчила копію (підпис особи скріплюєтся печаткою підприємства або його структурного підрозділу).
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 0
  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Останні новини
Безплатний сервіс - Папка24 - працює надійно, законно та вигідно*
15 липень, 2016, 10:49