вхід реєстрація

Луцькі поліцейські вилучили автомобіль у п'яного водія. ФОТО

Луцькі поліцейські вилучили автомобіль у п'яного водія. ФОТО
Зранку патрульні затримали Volkswagen Рassat, водій якого використовував спеціальні звукові сигнали під час руху.

Окрім того, він перебував у стані алкогольного сп’яніння, - повідомляється на сторінці патрульної поліції у Фейсбук.

На чоловіка склали одразу три адмінматеріали: за ч.1 ст. 126 (керування транспортним засобом особою, яка не має відповідних документів на право керування таким транспортним засобом), ч.1 ст. 130 (керування у стані сп’яніння), ч.1 ст. 122-5 (порушення порядку встановлення і використання спеціальних світлових або звукових сигнальних пристроїв).

Автомобіль правопорушника вилучили на арештмайданчик.
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 20
  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Прізвище дибіла який вижигав на Рівненській біля Лукойла, а д/н АА 75 - 12 НІ. Кричав, що він з податкової і порешає всіх дослівно.
Відповісти
водій зама управи мвс Поліщука
Відповісти
Швидкого в поліцію негайно!!!!!
Відповісти
та він за нього все порішає
Відповісти
А НИКИТЮК З ВОЛОДИМИРА ЩЕ ПРАЦЮЄ? ХОРОШИЙ НАЧАЛЬНИК БУВ
Відповісти
аа 9672 ні
Відповісти
Це повсякденна робота а коли почнуть злочини розкривати
Відповісти
Васьок Баранчук доїздився
Відповісти
Волинські новини вже видалив повідомлення.
Відповісти
Перші номери які були виявились не вірними дійсні номери на які були в Баранчука АА 96 - 72 НІ. Цікаво як О.Ю.Поліщук буде пересуватись без транспортного засобу.
Відповісти
Пересяде на машину Шпигі
Відповісти
НЕ СУМНІВАВСЯ ЩО ЦЕ МЄНТИ. ВСІ ДО ОДНОГО МЄНТИ БЕСПРЄДЄЛЬЩИКИ,ОСОБЛИВО ТІ ЩО НЕ ПРОЙШЛИ АТЕСТАЦІЮ І ПОНОВИЛИСЯ ЧЕРЕЗ СУД
Відповісти
Це водій кадровичка Кондрата, такий зачуханий чувак
Відповісти
Якого Кондратюка? його ж з органів і з кадрів погнали, не пройшов атастацію, а на його місце якихось алкоголіків з Донецька пригнали.
Відповісти
Не з Донецька а з Одеси, вони також не люстровані і за що їх вигнали не відомо...
Відповісти
Всіх не переловити, разом нас багато їдемо бухати!
Відповісти
ШВИДКОГО В ПОЛІЦІЮ, ВІН НАВЕДЕ ПОРЯДОК.
Відповісти
Та хоч би дєдушку Ходирєва, теж навів би порядок хоча і старенький
Відповісти
А при Ходиреву часи золоті були, розтаможки, машини по народних цінах, може його вернути?
Відповісти
Тварюку на виправні роботи!!!!Цій свині трудовиховання не завадить!!!! Бо наша (поліція) на більше не спроможна!!!
Відповісти