Визначили найбородатішого красеня Луцька. ФОТО

Визначили найбородатішого красеня Луцька. ФОТО
Вчора, 17-го липня, в Луцьку в Центральному парку культури і відпочинку ім. Лесі Українки вперше відбувся фестиваль для бороданів «Борода-Фест». Організаторами дійства були ГО «Інститут волонтерства та громадської співпраці», барбер-салон «Fashion man».

Упродовж усього дня в парку діяли фудзона, фотозона, благодійний ярмарок, перукарські майстер-класи для бороданів, дитячі розваги, лицарські розваги (спортмеч) та стрільба з лука від Клубу Історичної реконструкції «Айна Бера». Ведучим фестивалю був Богдан Коваль.










Найкращого бороданя визначали за кількома критеріями: довжина, густина, м’якість, наявність татуювань у бороданя та його спортивна підготовка.

Зауважимо, що всі виручені під час заходу кошти організатори передадуть табору психологічної реабілітації підлітків, чиї батьки нині перебувають в зоні АТО.







































Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 17
  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
а хто переміг?
Відповісти
Ви подивіться на жюрі з першим розміром. Фе.
Відповісти
Ахтунги!
Відповісти
Не розумію, коли дрищаві жінкоподібні "чоловіки" відрощують собі типу бороду. Огидно, чесно
Відповісти
Сашко стеренчук виграв кружку
Відповісти
Чоловік з бородою - це гидоття. Подивіться на цих з сергами в вухах, в бровах. Це нормальні люди? Жах! Це первісна людина. Кроманьонець - ранній представник сучасної людини. А якщо ще якесь мідно-риже чудо - то взагалі весь пі@дець. Як з таким чоловіком лягти в ліжко!? Людина повинна бути з якомога більше відкритішим обличчям.
Відповісти
людина з такими думками - це совок. Хто ви такі щоб судити що нормально а що ні? Головне не порушувати закон, а далі, хто як хоче.
Відповісти
Ромчик, за яким визначенням ти визначаєш "совок"? А може то "шуфля"? (як раз совковість - давати такі визначення.)
Первісні племена теж НЕ порушували закон вставляючи кільця в вуха, ніс і пупок (але до чого тут "совковість"?)
В кожного племені свої "примочки", в Полінезії дівчина НЕ має шансів вийти заміж коли не важить 120 кг. (будеш наслідувати "НЕ совкізм"?)
Закінчуй краще школу, та не кури буквар.
Відповісти
Петричок, за такими, що ніхто не в праві казати комусь як вдягатися, що слухати, що їсти, і де дири робити на СВОМУ тілі.
"Первісні племена" - ми не первісні племена. Ми не в Полінезії.
Не кажи мені що робити і я не скажу тобі куди йди. Ну,.. ти зрозумів? Чи тобі пояснити?
Відповісти
На себе подивися, навіщо ображати людину, це його такий стиль
Відповісти
то давайте ходити як у совітський час, в однаковому одязі та однаково клонованими виразами обличчя
Відповісти
Що ти знаєш про "совітській час". клоуне?
Чи бороданів тоді не було, бо боялись голитись "НЄ ВОЮ"?
Читаєш "коментаторів-школоту"- дурдом всёлка, шукають місцеву "Кончіту"..
Відповісти
скільки тобі років?
Відповісти
До чого тупе місто Луцьк, а тепер давайте хто далі плюне.... дійсно захолустя.
Відповісти
А що жилетт доступний не кожному.Дорого.
Відповісти
порадував штемп в футболці Dying Fetus !..!,
Відповісти