ЦВК опрацювала більше 75% протоколів

ЦВК опрацювала більше 75% протоколів
Кількість опрацьованих Центрвиборчокомом протоколів у окрузі №23 перевищила 75%.

Ситуація не змінилася. Лідер – Ірина Констанкевич, - повідомляє Волинське Агентство Розслідувань.

За неї проголосували 54,1% виборців. Друга позиція - в Людмили Кирди (14,4%), третій – Сергій Була (9,2%).


Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Інші новини теми
Коментарі 13
  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Дурні полішуки знову продались за кіло гречки
Відповісти
Дурні полішуки знову продались за кіло гречки
Відповісти
В Конституції України потрібно змінити редакцію одного речення: Головним носієм влаи в Україні є гроші.Багатіючим оліархам - владу, продажному електорату - гречку!
Відповісти
Краще журавель в небі, ніж утка під ліжком.
Відповісти
Ооо, вп видалив мій пост про Констанкевич. Знайте люди! Констанкевич змушувала студентів голосувати за Палицю!
Відповісти
я в шоці...та Ко покупляла людей...а вона як шл***дри продались...з*с вибори...$$$$$
Відповісти
підберіть соплі.І вкусіть себе за кінець спини.поздоровляємо Ірину.
Відповісти
Нічого не маю проти до Констанкевич. Розумна,порядна і гідно буде представляти область в ВР. Дивуюся в чергове з тупорилих полішуків. Як можна голосувати за лучанку, а не за своїх земляків? За продажністю полішуків спостерігаю вже багато років і що характерно, що з кожним роком стають продажніші, через що і так живуть.Цигани номер 2.
Відповісти
100% вірно .
Відповісти
щоб не мучитись серед поліщуків, убий себе об стіну, можеш вибрати стіну Луцького замку
Відповісти
Ганьба. Бідні люди не розуміють трагічність ситуації. Пан олігарх, як пухлина, захоплює нові території. І в
Відповісти
Тупоголовий полішуку! Тобі не дано і це зрозуміти. Не ми, лучани, по вашому волиняни, мучимось, а ви. Як казав мудрець: " усі наші негаразди від нашого розуму". Щось зрозумів? В стіну битись головою я не буду, а ти точно пальнувся в сосну.
Відповісти