Страшна ДТП у Ковелі: загинув мотоцикліст. ФОТО

Страшна ДТП у Ковелі: загинув мотоцикліст. ФОТО
У Ковелі на перехресті зіткнулись два транспортних засоби: автомобіль «Фольксваген Пассат» та мотоцикл «Сузукі».

Внаслідок ДТП загинув мотоцикліст. Поліція відкрила кримінальне провадження та з’ясовує обставини автопригоди, - повідомляє прес-служба ГУНП у Волинській області.

Учора, 20 липня, в місті Ковель на перехресті вулиць Міцкевича-Грушевського трапилась ДТП з потерпілими. За кермом автомобіля «Фольксваген Пассат» перебував 23-річний житель села Житнівка, Камінь-Каширського району. Мотоциклом «Сузукі» керував 36-річний житель Ковеля. Водій був без шолому. Мотоцикл зареєстрований належним чином.

Внаслідок ДТП мотоцикліст помер у приміщенні Ковельської центральної райлікарні.

Тіло направили на проведення судово-медичної експертизи.





Поліція відомості внесла до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч.2 ст.286 (Порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, які керують транспортними засобами) Кримінального кодексу України. Триває слідство, в ході якого будуть з’ясовані усі обставини автопригоди.

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 18
  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
ЛЮДИ СХАМЕНІТЬСЯ!!!!!!!! ЯКІ ФОТО ВИ РОЗМІЩУЄТЕ??????????? ЯКАСЬ МЕЖА Ж МУСИТЬ БУТИ!!!!!!!!!!!
Відповісти
Узбагойся! Всьо пучьком!
Відповісти
Спецом для тебе пише 18+
Відповісти
А що вас так спантеличило? Вроді нормальні фото.
Відповісти
"Стаття 300 КК. Ввезення, виготовлення або розповсюдження творів, що пропагують культ насильства і жорстокості, расову, національну чи релігійну нетерпимість та дискримінацію

1. Ввезення в Україну творів, що пропагують культ насильства і жорстокості, расову, національну чи релігійну нетерпимість та дискримінацію, з метою збуту чи розповсюдження або їх виготовлення, зберігання, перевезення чи інше переміщення з тією самою метою або їх збут чи розповсюдження, а також примушування до участі в їх створенні -
караються штрафом до ста п'ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або арештом на строк до шести місяців, або обмеженням волі на строк до трьох років, з конфіскацією творів, що пропагують культ насильства і жорстокості, расову, національну чи релігійну нетерпимість та дискримінацію, засобів їх виготовлення та розповсюдження.
Відповісти
Отакі у нас безтолкові прокурори, при чому тут твори до ЗМІ
Відповісти
В тому ковелі якби ще всі світлофори працювали так як треба.... Бо може з однієї сторони світити зелений, а з іншої взагалі несвітити, або навпаки.
Відповісти
Потрібно ,щоб хоч трохи задумувались, коли ганяють.і ще дотримувались правил дорожнього руху. В Ковелі їздять, як хочуть....
Відповісти
ви маєте розум такі фото розміщувати
ви . що садисти
по-перше. дітей +18 лиш привабить глянути
по-друге. в нього є рідні і побачена картина ніяк не заспокоїть їх горе
майте совість видаліть фото
Відповісти
Якщо хоч одного такі фото в майбутньому заставлять їздити повільніше то фото треба виставляти
Відповісти
може тоді і рекламний ролик з такими фото запустити. потім неврози в дітей до +18зто лікувати буде?!
Відповісти
Дивлячись на фото люди задумаються як правильно їздити
Відповісти
мертвому вже всеодно. живий і так знає що можна загинути.
Відповісти
Написано безтолково, а де фабула ДТП?
Відповісти
журналісти не поліція аби фабулу писати
Відповісти
Царство небесне мотоциклісту
Відповісти
а мені шкода, що фото видалили
Після таких фото в мозок батьків приходить думка- ні не дам гроші на той мотоцикл, ще де вбється
а в мозок молодих парубків стукає півень про відчуття страху їхати під 200, і бути уважнішими. Бо коли твого друга забирають мертвого всі відразу починають повільніше їздити, дивитись на світлофори, людей та по сторонам.
Тому фото побитого мотоцикла і машини- це щось буденне, а от фото з наслідками- заставлять задуматись всіх, такий собі ефект 25 кадру
Відповісти