Нова рубрика: Всі відпочивають, а він працює, або Як луцький депутат відбудовує свій округ. ФОТО

Нова рубрика: Всі відпочивають, а він працює, або Як луцький депутат відбудовує свій округ. ФОТО
Літо - пора відпочинку, однак є люди, для яких літо - не привід для відпочинку, а можливість плідно попрацювати.

На сьогодні найпростішим способом промоніторити, хто і як працює, є сторінки в соцмережах.

Так, депутат Луцької міської ради Валерій Бондарук опікується долею свого округу не лише перед виборами, а й впродовж всієї депутатської каденції. Про це він постійно звітує на своїй сторінці у соцмережі Фейсбук.

Він лобіює питання своїх виборців щодо ремонту під’їздів, прибудинкової території чи дороги.

Все почалось з того, що команда депутата розмістила оголошення про те, коли, де і у які години працює громадська приймальня депутата.

Згодом люди почали звертатись з різними питаннями, такими як ремонт у під’їзді.

«На нашому окрузі відносно старі будинки, які рідко ремонтувалися. Тому ми вирішили допомогти жителям нашого округу вирішити деякі питання», - пояснив Валерій Бондарук.

Спочатку заасфальтували дорогу поблизу будинку №11 на вулиці Словацького.



Пізніше на Винниченка, 51 збудували підпірну стінку та відремонтували прибудинкову територію.



А згодом відремонтували ще кілька під’їздів.



Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 18
  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Волинь-пост ну і заказуха.Скільки 500 грн чи більше.
Відповісти
У якому саме місці заказуха? висвітлена об'єктивна діяльність депутата.
Відповісти
Шановні коментатори, чим ви конкретно незадоволені чи просто депутат на вашому окрузі нічого не робить?
А якщо серйозно, то це нова рубрика про усіх депутів нашого міста. Чекайте на продовження.
Відповісти
Та досить у всьому шукати негатив, аноніми!
Живу на вул. Ярощука, де депутат Бондарук. Постійно щось робиться, практично на усі звернення реагує і вирішує. Ремонти робляться, людям допомагає.
За 20 років ми вже побачили достатньо пустословів і "обіцяльщиків". Зараз людина дійсно працює і знаходиться у постійному тонусі. Мешканці вдячні та задоволені вибором.
Відповісти
Ну що Ви відразу "людям допомагає"?То його обов"язок!!!Просто дуже відчувається наближення позачергових виборів до ВР.Чи не так?
Відповісти
Пане Юрій, ви праві. Завдання депутата - представляти інтереси мешканців в органах влади.
А звіт про діяльність - нормальна справа. Люди повинні знати хто що робить і чи робить взагалі.

Стосовно виборів, то ви ПОМИЛЯЄТЕСЬ. Проаналізуйте хронологію діяльності В. Бондарука і ви побачите, що працювати він почав одразу після обрання депутатом, а діяльність має систематичний характер, незалежно від того, коли вибори і чи будуть вони взагалі. Якоїсь особливої активізації у зв'язку із відомими Вам "виборами" немає і бути не може!
Відповісти
Ремонт на вул. Словацього зроблено згідно плану робіт, далі буде доасфальтовано дану вулицю до повороту з вул. Учительською, вул. Учительську, вул. Гайдамацьку і поточний ремонт на вул. Прогресу.
Ось де правда, пане! А таким людям як Ви, котрі завжди чимось незадоволені я раджу звітуватись самому про власні справи, це буде куди ефективніше, як анонімний коментар!
Відповісти
То не депутат.
То чаклун-чаровник!
Відповісти
Якби таких 42 звіти побачити, було б ЧУДЕСНО:)
Проте, гадаю, знйдеться максимум 10, а решта може прозвітувати лише про натискання кнопки.
Відповісти
Працює? Добазарився з Романюком, щоб за бюджетні гроші поробили двори.
Відповісти
Щось за державні, щось за власні. Яка різниця? ГОЛОВНЕ - РЕЗУЛЬТАТ і задоволені своїм вибором мешканці. чи не так?
Відповісти
А за які гроші двори мають робитися?
Завжди чимось незадоволені!
Відповісти
Буду вдячна за висвітлення депутатських справ Волинця
Відповісти
Візьмемо до уваги! Дякую за участь)
Відповісти
Послухайте, ви, незадоволені! Та ви хоч бачили що і де робиться? Це практично єдиний округ в Луцьку, де дійсно проходять ремонтні роботи! Всім би округам таких депутатів, то може і в Європу би таки дійшли!
Відповісти
Мені здаться що краще бондарука зробити директором жека)
Відповісти
кожен повинен мати своє місце, а директор жеку досить активно сприяє, як і департамент ЖКГ та інші.
Відповісти
Ремонти доріг робляться за наші гроші.
Висвтлення у статті однозначне коли наступає ніч над головою у дипутата світиться. Порада журналісту шукати що ще не зроблено, що можна було зробити краще а не писати про те ух який Молодець.
Відповісти