«Хресну ходу» таки не пустили в Бориспіль. ВІДЕО

«Хресну ходу» таки не пустили в Бориспіль. ВІДЕО
Близько 400 учасників «хресної ходи за мир», яку організовує УПЦ Московського патріархату, не пустили в Бориспіль Київської області. В’їзд до міста перекрили майже 200 пікетувальників.

Повідомляє Громадське.

Зокрема, противники «ходи» закидали вірян яйцями і часником. Також один з них намагався вирвати хрест, але його затримали. Охороняли вірян більше 100 силовиків Нацгвардії та столичної поліції.

За інформацією кореспондента Громадського, організатори «ходи» вирішили піти в обхід Борисполя, безпосередньо на Київ.

Пікет влаштували після рішення Бориспільської міськради про заборону проведення «ходи» через місто. Серед учасників акції протесту були представники «Організації українських націоналістів» та «самооборони».

Раніше Служба Безпеки України порадила учасникам «хресної ходи» обійти Бориспіль, щоб не допустити зіткнень.

24 липня представники ОУН Коханівського почали пікетувати «хресну ходу» в передмісті Києва.

Нагадаємо, хресна хода розпочалася 3 липня на сході України зі Святогірської лаври, а 9 липня на заході країни – з Почаївської лаври.

27 липня, напередодні святкування Дня Хрещення Русі-України, учасники обох колон мають намір зустрітися в Києві на Володимирській гірці і разом пройти до Києво-Печерської лаври, де заплановане урочисте богослужіння.

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 20
  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Агонія Руського міра
Відповісти
а чого крутить цих в намордниках? агонія це коли дьоргає та крутить людину. чи вони і є руський мір?
Відповісти
не заспокоїться, крутить бісів перед Хресним ходом
Відповісти
Швидше, демонстрація шароварного українського менталітету.
Відповісти
ОУНівські виродки і тут не заспокоються!
Відповісти
Ти не лучанин а россєйскій підлабузник.ОУН-УПА були засновані на Волині.
Відповісти
Для чого потрібна зараз хресна хода????
Лише для того щоб накалити політичну обстановку???
Відповісти
щоб остаточно продемонструвати українцям, в яких ще залишались ілюзії, їхні перспективи з прямоходячими патріотами. здається, вже всі зрозуміли.
Відповісти
А хто нааляє? - Провокатори - радикали!
Відповісти
якраз навпаки. Організатори хресного ходу спеціально пішли на це тому, що знали, що будуть провокації з боку радикалів і цим самим хочуть показати, що ми такі святі, а ОУН-УПА не мають нічого святого і це все показують у всіх світових новинах.
є таке прислів'я: "Хоч поступити розумно - уникни конфлікту!"
Відповісти
людинко, церква щороку влаштовує хресні ходи і влаштовуватиме надалі, бо під всіх адептів сєкти свідків путіна і єво кровавой рукі не підлаштуватись.
Відповісти
"...У нас чіткого плану немає..." як вже задовбала оця бидлота з різних добровольчих чи яких там зборищ! Понатягують форму і чудять. Та п***те на схід, верховну раду, грамотєї. Де вони тільки беруться, безмозглі творіння???? Кожна людина має право на вільне віросповідання, куда ви лізите? Якій європі ви нахєр нада! Краще йдіть моліться "правильному" патріархату, а не з кулаками на своїх же людей... Своїми вчинками ви позорите Україну як націю!
Відповісти
розкрийте очі панове. про яке вільне віросповідання ви говорити? це все спланована акція кремля, щоб зробити новий конфлікт. чи ви хочете сказати, що самі по собі віряни вирішили просто зібратися і піти в хресний хід (бо їм не має що робити). ніколи в це не повірю!!!
Відповісти
Мислите ви цікаво...Якщо я не хочу, то ніхто мене не засуне нікуди... Також акція кремля, коли люди йдуть до церкви? Дивуєте своєю близорукістю
Відповісти
а може на фронт, га? не.ер чудить - пускай молятся за вас же, .араны
Відповісти
Відірви свою дупу від крісла і вали!
Відповісти
Що будуть робити радикали коли стане мир??? От вони і бунтують . Нещасні вони люди. Шкода що із за цих хворих людей страждають нормальні люди. Чомусь влада таких терпить ??!!

Відповісти
І хто з них провокатор? Ті, котрі поступаються, і з миром йдуть, чи ті, хто жбурляє яйця в ікони? Я бачу провокаторів лише серед нациків.
Відповісти
а я бачу серед проваторів тільки "ті що з миром ідуть" (і пропагують підкорятися московщині). "Нацики" до них в церкву ж не прийшли!!!
Відповісти
та ви шо? а кого копнями гнали від купи православних храмів на заході?
Відповісти