Головний дорожник області похизувався новою трасою «Луцьк-Львів». ФОТО

Головний дорожник області похизувався новою трасою «Луцьк-Львів». ФОТО
Директор Департаменту інфраструктури та туризму Волинської ОДА Іван Мирка опублікував фотографії відремонтованої траси «Луцьк-Львів».

Фото він виклав на своїй сторінці у Фейсбук.

"Луцьк зустрічай!
Отже друзі дійшли вже до Луцька, Микола Романюк, готуйте хліб-сіль", - йдеться в дописі.







Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 18
  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
навесні побачим хто де всрався
Відповісти
Це точно
Відповісти
Немає чого весни чекати, хто їздив останнім часом на Львів бачив скількі вже латок лежить та яка дорога вже з Горбалями!
Відповісти
Мда...
"Директор Департаменту інфраструктури" не знає, що покладено лише нижній шар асфальту.
Це, поки що, навіть не косметичний ремонт, а повноцінне незавершене будівництво.
Це як наполовину запломбований зуб.
Відповісти
А скільки вкрадено?
Відповісти
Достатньо...
Відповісти
далі до Володимирської траси приступайте!!!!!
Відповісти
Цікаво а участок в Радехові зроблять? А то їдеш всю дорогу насолоджуєшся, а в Радехові як ніби на місяць заїхав.
Відповісти
В червні їхав у Львів. так біля Радехова уже більш менш дорога. Лише біля автостанції там тежсаме залишилось
Відповісти
Який начальник така дорога)чому коментарі видаляєте?я сказав правду що мирка це клоун)
Відповісти
незрозуміло.мерка или репин
Відповісти
По цій дорозі я вже бачив невелику ямку..., а також помітну колію від великої вантажівки..., і це щойно зробили...., піпец...
Відповісти
Ще б побільше таких як Дудка то будим по пісочній дорозі дальше кататись, ато коли не глянь всі фури його з назвою "Вілія" і то так гружоні що під горбік ледве їдуть!
Відповісти
З яких пір Мирка став головним дорожником області???
А хто тоді Посполітак?
Відповісти
А хто такий Посполітак?
Відповісти
Посполітак просто робить свою роботу і не піариться. Хоча насправді ремонт доріг за межами населених пунктів це компетенція саме САД, а не департаменту, який очолює пан Мирка
Відповісти
Чим оцінюється стан дороги? Є ж напевно якась шкала, якісь ознаки пошкоджень, руйнування. Дорога на Устилуг з весни в десятки разів гірша ніж на Горохів, а ремонтувати починають саме горохівську трасу. Це тому що Гунчик їздить до Львова? Хто приймає такі управлінські рішення? Вам всім громадські туалети чистити, а не керувати структурами.
Відповісти
A як же, пане Мирка, дорога Луцьк- Жидичин і фантомна велодоріжка на ній? обіцянки -цяцянки.
Відповісти