Молодіжка «Волині» перемогла однолітків із «Кривбасу»

Друге коло чемпіонату U-19 юніори луцької «Волині» розпочали із перемоги над криворізьким «Кривбасом» з рахунком 2:1.

Про це повідомила прес-служба ФК «Волинь».

Враховуючи важливість вирішення турнірних завдань, до U-19 відрядили кількох гравців молодіжного складу – Малика з Малецьким, Луценка з Мельничуком та Хоменка з Хомченком.

Волиняни вийшли на гру максимально налаштованими на атаку та боротьбу. Ініціатива була повністю на боці господарів, які матеріалізували свою перевагу на 30-й хвилині. Лівий захисник Назар Мельничук отримав діагональний пас, на швидкості обійшов одного захисника, прокинув м’яча повз другого і був ним зупинений типовим блокуванням. Пенальті і… травма Мельничука, якого замінили на Демяненка. Одинадцятиметровий чітко виконав Хомченко – 1:0.

У другому таймі характер матчу істотно не змінився. Але, наче грім серед ясного неба, став зароблений криворіжцями пенальті. У Гальченка шансів виручити своїх партнерів не було – 1:1.

Виручив господарів Юрій Слива, який красивим ударом з лету у дальній кут після подачі кутового забив переможний гол – 2:1. Кінцівка матчу була нервовою, та господарі таки втримали переможний рахунок.