«Волинь» не втримала переможний рахунок у матчі з «Олімпіком»

Відбувся перший матч другого туру чемпіонату України.

Повідомляє офіційний сайт ФК «Волинь»

Обидві команди в першому турі поступилися з розгромним рахунком: «Волинь» була декласована в Дніпрі, а «Олімпік» у Запоріжжі пропустив три м'ячі від «Зорі».

Плюс 34 °C зумовили низький темп гри, й великою кількістю моментів поєдинок не відзначався.

У звітному матчі не вдалося виявити переможця. «Волинь», яка вела в рахунку з 20-ї хвилини, не змогла втримати рахунок 2:1 і пропустила на 97 хвилині.

«Волинь» - «Олімпік» 2:2

Голи: Хомченко, 18, Герасим'юк, 58, Поступаленко, 72, Петров, 90+7

«Волинь»: Кичак, Никитюк, Горопевшек, Шабанов, Задерецький (Чепелюк, 46), Мемешев, Герасим'юк, Шаповал, Діденко (Петров, 50), Хомченко (Романюк, 70), Козьбан.

«Олімпік»: Махарадзе, Іллой-Аджеті, Федорів (Корнєв, 89), Барановський, Гошкодеря (Немчанінов, 68), Поступаленко, Петров, Шестаков, Драченко (Доронін, 46), Матяж, Парцванія.

Попередження: Горопевшек, Шаповал - Парцванія, Поступаленко, Петров.