У Крупі страшна аварія. ФОТО. ОНОВЛЮЄТЬСЯ

У Крупі страшна аварія. ФОТО. ОНОВЛЮЄТЬСЯ
Поблизу траси Луцьк-Дубно, в селі Крупа Луцького району, трапилась ДТП. Мікроавтобус почало раптово «носити», і він перевернувся, - стверджують очевидці.

«Сам водій каже, що вистрелило колесо, але видимих пошкоджень немає», - повідомляє журналіст ВолиньPost.

Ще одна версія: була несправна ходова частина автомобіля.

Карета швидкої допомоги прибула на місце ДТП за 7 хвилин після першого дзвінка. Наразі госпіталізовано 8 осіб, серед яких п’ятеро – діти. Ще двох потерпілих лікарі «швидкої» оглянули на місці.

За попередніми даними, у мікроавтобусі на момент аварії перебувало близько 20-ти пасажирів, хоча в цьому мікроавтобусі лише 14 сидячих місць. Точна цифра наразі не відома. Вже зараз на місці події працює поліція.

Як з’ясувалося, у водія не було документів на перевезення неповнолітніх пасажирів. Також не здійснювався супровід. Діти їхали з релігійного табору.











Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 156
  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
перевізника до криміналу та довічно позбавити ліценції, а водія права керування!
Відповісти
Якої ліцекнзії?! Це ж ці... штунди їхали
Відповісти
а ви знаєте що таке штунда
Відповісти
штунда по німецьки Одна година і колись як було гоніння то давали тільки годину збиратися і так прозвали штунди перш якщо шось писати чи говорити треба думати ми всі стоїмо перед Богом
Відповісти
в вікіпедію зайди і почитай, раз така розумна
Відповісти
не судітьі судимі небудете Бог за нас все знає і любить а кого Бог любить того наказує
Відповісти
так найкраще виправдати те, що на дорозі перекинулась машина, а не думати шо у водія руки не дзтого місця ростуть.
є така прекрасна українська приказка: на бога надійся, а сам не зівай
Відповісти
завжди з толерантністю ставився до всіх конфесій поки не почав працювати разом з штундами на одній фірмі.. і це дуже відкрико очі на те які вони "порядочні" та "чесні")) Так що н варто Бога згадувати..
Відповісти
шту́нда; от нем. Stunde — час, для чтения и толкования Библии
Відповісти
Штундизм — застаріла, історична, народна назва протестантів в Україні, новонавернених з українців а також інших національностей окрім німців. Загальна назва охоплювала вірних різних течій євангельських християн: пятдесятників, баптистів, адвентистів, штундистів тощо.
Відповісти
Ви за Голєву? Он далі Старе місто забудовують....
Відповісти
та причому тут голєва. тут табір якийсь непанятний... діти постражлдалі в аварії. порушені всі правила. дітей же ж із супроводом поліції мали б перевозити... шкода. бо ж хтось із них отримати може травми на все життя.
Відповісти
Яким судом судите, таким і самі судимі будете!
Милість вища за суд!
Відповісти
О, штунди включилися! Ну, розказуй про суди і про бога!
Відповісти
Хоч імя Бога напиши з великої літери а про суд одного разу самі почуєте і будете просити милості а милість у Бога
Відповісти
Ти спочатку своє ім'я напиши з великої літери! Вчитель хренов))
Відповісти
Вивчи українську мову і не говори демонською мовою це я тобі щиро бажаю...)
Відповісти
Ви вірите в бога? Давайте про це поговоримо
Відповісти
Я вірю у Бога і у Біблії знаходжу про вас теке: "сказав нерозумний у серці своєму нема Бога...)
Відповісти
флаг тобі в руки і машину з америки
Відповісти
ні, вони тількі вірять в кока колу, московську ковбасу та гуманітарку)
Відповісти
Даун учи правила
Відповісти
Убоге ти до мене?
Відповісти
Научись писать правильно
Відповісти
Як можна так прокогось писати
Подивися на себе і тоді щось кажи на когось. Чого не одна наша церква не зробить такі самі таборі щоб,діти могли почути про бога .Бо батюшкі не буде за що жити.
Відповісти
моя дитина зараз в таборі який організували якраз батюшки..
Відповісти
крупа взавтра тобі буде тяжко
Відповісти
Не з релігійного а з християнського
Відповісти
ні, з секти!!!! і секти під виглядом християнства, а насправді, наживи та власного збагачення!!!!
Відповісти
о то точно! туди йдуть тільки ті, хто хоче машину. з Америки)
Відповісти
Ага. І грошей з Америки. І гуманітарку.
Відповісти
Ваше величносте 5коп.Ніхто там гроші з США,і авто неотримує,неговоріть того шо незнаєте.А якшо невіритето зайдіть і самі і провірте інформацію свою!!
Відповісти
а головний ваш штунда палівода де машин набрав стільки? шо ми там? бог послав? з америки?
Відповісти
5коп.Знаєш як кажуть"Чув дзвін,а незнаєш де він"
Відповісти
а шо він вжде не штунда? от молодець! набрав машин і виписався))
Відповісти
А зто сказав що він головний?
Відповісти
5коп,так сказав
Відповісти
5 капеєк всне знає і скрізь пхає носа довгого
Відповісти
То приходь щей тебе гуманітаркою загрузимо...раз вас батюшка обділяє
Відповісти
ходи вже сама в своїй гуманітарці. я віру за лахміття не продам
Відповісти
Яку віру ти сам не знаєш в що ти віриш...
Відповісти
А вона в тебе є та віра якби була то говорив би по інакшому...
Відповісти
Ти хоч грошей і гуманітарку???
Давай адрес я тоби перешлю!!!!
Відповісти
Chili.Що ви маєте на увазі,секта під виглядом християнства,а насправді,наживи та власного збагачення?
Відповісти
То ж написали тобі: їм машини приганяють з Америки. Гроші дають. З америки. Гуманітарку тож оттуда. Шо непанятно?
Відповісти
Ви замісті того щоб судити та заздрити би подумали якби ви на цьому місті були
Відповісти
а чого ви не йдете якшо все так там дають аааааа деб так давали якби ви всі непропивалиб гроші то і у вас булиб машини дома а так курите пєте ше й машини хочете треба спочатку до Бога прийти щиро
Відповісти
А чого в провославних не дають ні машин ні грошей бо батюшка все забирають собі чи як
Відповісти
в православних за то все платно вінчання похорон хрестини батюшка за все бере гроші і сам на джипі їздить а в нас християн люди їдуть кидають сімї на заробітки і як приїжають з заробіток то поивозять гроші дякувати Богу і мають машини а ви спихаєте на америку а ваша православні все пропивають на заробітках і приїжають брешуть а нам не заплатили тай де ви будете мати машину
Відповісти
А в штунд бесплатно?! А як же десятина, яку маєте віддавати?! чи то вже відмінили?
Відповісти
шановний ахаха!Не рахуй чужі гроші,вони тобі бачу поперок горла стоять,шо в те когось є а втебе нема,так іди і зароби своіми руками,і мозками,а не сидиш і пиши непотрібні речі.А на рахунок десяти це кожного особисте!
Відповісти
от прикольно тако писати певно! Скільки штунд знаю так в кожного 5 і більше дітей, всі на машинах, жінка ніде не працює... це ж получається шо всі мужики якісь начальники певно, раз можуть шгодувати стільки ротів...
зарообляють вони. розказуй. багато заробив, поки в штунди не подався? чи фартити почало тільки клоли "в бога увіровав"?
Відповісти
Проводжу запис бажабчих отримати машину з Америки! !!
Сьогодні реєструємось -взавтра вже машина на руках!
Зараз акція! !!
Відповісти
казирнєнько. реєструй мене першого. хочу автопарк як в паліводи
Відповісти
Не завідуй ви працювати нехочете а жити хочете добре
Відповісти
Менше гнилих слів і більше діла. Якщо и під час роботи любите перекурити або випити. То у віруючих такого нема.
Відповісти
Розумник, якщо комусь і прислали машину, то не заздри, може в когось серце добре і має лишню машину в Америці, то чому б і не переслати добрим людям.
Відповісти
странно получаєтьмся, що добрі американські люди находять добрих людей тіки серед штунд...
а шо ж ви такі добрі та самі нікому не помагаєте? доброти не вистачає?
Відповісти
Як розуміти "сєкти" у демократичній державі, скажіть будь ласка з чого наживи, а ж цікаво, може ще й з вашої кишені?
Відповісти
Яка різниця? Християнство не релігія?
Відповісти
А куди можна було везти тих дітей в ночі дня мало)
Відповісти
Там не було 20 людей там максимум 11 це все брехня брехня і брехня
Відповісти
в автобусі перебувало 40 дітей
Відповісти
То йдiть ви в штунди,може й вам машину дадуть.З Америки ,як ви кажете.Смiшно..
Відповісти
Да якби так пяні хлопці їхали отакі як тут пишуть то все було б тихо а так звичайно ж сектанти ..
Відповісти
пяні так ше шо напишіть в мене пяні збили сестру двохрідню на смерть і шо ми простили вашим пяним бо Бог велів прощати не грішіть їм таку Бог дав дорогу а ваші православні вже судилисяб якби наші збилиб християни
Відповісти
ти ж сама пишеш: кого бог любить того і карає. ну от. тебе він особєнно любить
і не розказуй шо простили пяних: якби простили б то не згадувала б тут.
такі ви вже всі тут смиренні, шо просто обняти і плакати
Відповісти
Mozhe tu dymaew wo v Amerutsi groshi padayut z neba tum hto mashunu syudu peredae?ni tam yakbu ne robuv to i nemav,a syudu peredayut ridnum v dopomogy bo za vashi zarplatu nemozhna taky rozkish matu.a zhutu dobre mozhna de hochew abu ryku bylu i v golovi ne pysto.hochew dobre zhutu idu popratsyuj yak mu SHTYNDU todi i bydew govorutu.
Відповісти
ага розказуй а я тебе послухаю. тільки про п"яних на дорозі і мови. випити не можа понормальному бо напишуть і приїдуть і пофотають
не хочеться і пити
Відповісти
Кому бабла підкінути з Америкі
Відповісти
Давай якщо ти такий крутий
Відповісти
Занеси в дитбудинок
Відповісти
мені мені мені бабла
я ще одного хочу хамера
Відповісти
А Перш, нiж судити когось,то добре думайте головою...Бо Бог все бачить i все чуе !Вiд таких випадкiв не застрахований не один водiй, не один пассажир чи пiшохiд.Краще не коментуйте дурницями, щоб потiм не нести вiдповiдi за своi легковажнi слова.
Відповісти
Тут на фото явно машина не з Америки!!!
Відповісти
вони просто не паляться
Відповісти
Для оцінки ситуації, проведення розслідування, і подальших процесів існують відповідні компетентні органи.
Порушення ПДР є невід'ємною складовою масової культури українців, і штунди тут не виняток.
Чому як стається злочин, зґвалтування, вбивство, ніхто не кричить що це православні, чи католики? Бо тут справа не в релігійній приналежності...
Відповісти
Правильно,справа не в релігійній приналежності. Але чомусь тільки штунди завжди хочуть показати себе святішими за інших, всім вказують на гріхі, говорять про покаяння. Працюєш від зарплати до зарплати, а як випив то вже згрішив. А коли самі порушують пдр, їздять на заробітьки і не платять налоги, обманюють коли їм це вигідно і тп, то це за гріх вони не рахують.
Відповісти
Друзі не сваріться.це з кожним може статися.гланьте шо робиться навкруги.краще станьте на коліна і помоліться
Відповісти
Схаменіться люди! Побійтесь Бога таке писати. З кожним це може статись, хіба мало того що кожного дня ДТП? Помоліться краще до Бога за тих хто зараз опинився в цій ситуації. Хай Бог утішить їх.
Відповісти
істино так
Відповісти
Ви краще щоб не коментувати і нагнітати обстановку станьте на коліна і помоліться до Бога хто як вміє, якщо тут всі християни (Православні, Протистанти та ін.). Ці коментарі не до збудови, і не коментуйте бо диявол він із стажом, і він знає що написати людськими руками щоб зачипити кожну людину.
Хай Бог всіх благословить!
Відповісти
так написав шо аж плачу
буде з тебе пастор
Відповісти
добре хоч один заплакаВ
Відповісти
мир тобі нещасна
Відповісти
Пишіть ще- цікаво читати! А ще кажуть західні українці дружні, ну-ну...
Відповісти
А східні що кращі?)
Відповісти
Шкода діток, нікому непобажаєш такого. А ми всі хто християни однієї віри.. якийсь спір недоречний в даній ситуації.
Відповісти
Я так переглянув коментарі і дивуюся: звідки в людей береться енергія говорити те, що не знають. Не були на місці аварії, не знають причин, а що тільки написали! Люди, та ж між звірами немає такої жорстокості, а ви ж люди! А де ж співчуття і людяність, зразу вироки і тому подібне, та ж ви не гарантовані, що в вас завтра не станеться щось подібне!
Відповісти
А ще вражає те, що в школі майже не вчилися, так пишуть з помилками, що де-коли не можливо зрозуміти думку, то просто стидно за свою націю.
Відповісти
Соромно, а не стидно неук...
Відповісти
Андрію-грамотію, візьми і прочитай синоніми до "соромно", почитай українських письменників, а тоді розказуй хто неук.
Відповісти
Катя рве зал
Відповісти
Перестаньте сваритись,яка різниця хто в яку церкву ходить,аби людина була,а не бидло...вибачте.з дітьми все нормально
Відповісти
yakbi hto iz vas byv v USA to vib znali yak tyt potribno robiti. Ale na prevelikiy jal ne vsi mojyt take pobachiti. v mene odin znakomiy vernyvsya nazad do Ykraini bo skazav cho vin ne ye rab chob tak robit. A za viryyuchih skajy sho voni naspravdi roblyat bagato dobra, i koli ya jiv na Ykraini ya toje izdiv do nih v lager, bylo super, tak sho hto neznaye ne govorit.
Відповісти
Кароче читаючи цей весь бред скажу одне Бог один і всі ми християни а штунди чи сиктанти чи православні парафіяни неодному Богу ми молимся? Чому така ненавість це біда сталася повині співчувати хоч трошкі а ви сваритеся а потім будуть кричати шо хреново живеця я ка різниця шо і хто кому дає і звідкі мають і дають головне незаздрити ніколи нікому і тоді все буде ми повині бути дружні ане гнати один на одного будьте розумні краще поспівчувайте а немедіть херні всякої ніхто від такого незастрахований
Відповісти
Зомбіапокаліпсис в коментах
Відповісти
Друзі, якби ми були би всі як "штунди"то напевно би всі люди змінили б свої погляди на життя, не було би війни, зла, п'янийства, Заздрість, недорозуміння і всього недоброго На землі.
Відповісти
Ну ну... Мало штунди заздрять ))... Тобі сказати в якій церкві стільці один одному на головах ламали, або де по судяться один с одним?))
Відповісти
Да, звичайно, ми допомагаємо Україні:
Сиротам, вдовам, інвалідам, Тяжко хворим, багатодітним сім'ям, І в тому числі Донбас.
Хто Зустрічав слово "біда" "горе" у своїй сім'ї той знає як переносити це все Я вас дуже прошу не судіть І судимі не будете.
Божих вам усім благословіння.
Відповісти
Всі люди віри не змінять! І як там писали в обговоренні що ми алкоголікі... Та ці алкоголікі за вас правельних на сході гинуть а ви в той час по домах сидите бо вам як я бачу віра не позволяє...
Відповісти
Так це ж православна війна .то й воюйте собі на здоров'ячко
Відповісти
хоч Бог і один але штунди рахують,що тільки вони покаяні та вірують в Бога а остальні всі грішні і недостойні їх
Відповісти
а ти що не так рахуєш?
Відповісти
Я нормально відношуся до всіх а не рахую себе вищим за інших
Відповісти
А ти доругих слів не маєш розуму написати!!!
Відповісти
Хтось написав щоб водія довічно позбаили ліцензії і право керуати а хто позбавить слідчо оперативного Пугача цієї посади за то зо він на виклику знаходився в неадекватному стані тобто в стані алкогольного спяніня ????
Відповісти
Якщо є свідки і докази цього, то можна порушити справу... Не мовчіть про таке, а дійте.
Відповісти
А ЯК В ГОРОХОВІ ІНСПЕКТОР ГАЇ ЗБИВ ЖІНКУ І ДИТИНКУ НА СМЕРТЬ САМ БУВ ЗА КЕРМОМ ГОТОВИЙ І ЩО З ТОГО ПРОСТО ПЕРЕВЕЛИ ПО СЛУЖБІ
Відповісти
А В ЛУЦЬКУ МОЮ ПЛЕМІНИЦЮ ЯКИЙ МАЛО БУТИ 5 РОЧКІВ ЗБИВ НА СМЕРТЬ І ЩО??? А НІЧОГО БО ВІН ПЛЕМІНИК ПРОКУРОРА
ЇХАВ НЕТВЕРЕЗОМУ СТАНІ НЕМАВ ПОСВІДЧЕННЯ ВОДІЯ
ЗНАЄТЕ ВСІ ЛЮДИ ГРІШНІ НІХТО НЕ СВЯТИЙ
Відповісти
Не смішіть))) Ніхто його не притягне до відповідальності. Вони порушили безліч пдр. Ще заплатять, аби написав те що їм вигідно і щоб уникнути відповідальності за порушення.
Відповісти
То чого пусту балаканину розводити, якщо ти нічого довести не можеш
Відповісти
доброго ранку. а давайте ще зомбо-церкву "Відродження" пастора Мунтяна обговоримо!
Відповісти
Харі крішна харі рама
Відповісти
Да перестаньте обговорювати всяку нечистоту,краще запиталиб як діти наші......
Відповісти
А чому коли у людей біда, то декому ще більше хочеться підсипати солі, чому заздрість що хтось живе краще недає людям спокійно жити і все що є у людини всередині воно виходить через її уста назовні ,шановні ми не є ті як про нас думають інші, але ми є насправді ті що ми думаємо тому будьте толерантними людьми...
Відповісти
Всі нормальні люди,не залежно ві віросповідання мають машини.Для того щоб щоб мати машину і хату,потрібно багато працювати і жертвувати собою.
Відповісти
Так ви праві.
Відповісти
Дорогі мої, якби з вами всіма таке трапилося?Всі так само твердили б???
Задумайтесь кожен наш собою...Бог любить всіх...і по його воді ми ще живем на цьому грішному світі...
Відповісти
Збираєтесь у європу а вголовах ще комунізм викидайте лелінів з ваших сердець . А від проблем ми незастраховані . Ми повині підержати , а у нас так багато злоби і ненависті. Вони таки старались робити добро!!! А ми?
Відповісти
Старалися. І це добре. Тільки кругом треба діяти по закону. І другим буде хороший приклад, і самим спокійно.
Відповісти
Релігія - це опіум для народу, то факт. Всі без виключення церкви - це бізнес, вірою там і не пахне.
Богу не потрібні матеріальні цінності, приміщення, мшини і т.д., це все потрібно людині для задоволення власних потреб. Богу потрібна душа, а для віри в Бога не треба бігати по церквах, нести гроші, платити десятини і т.д, достатньо молитви щирої та віри справжньої, а також діянь по совісті - і все буде добре.
Відповісти
Що для вас означає "достатньо... Справжньої віри"???? Адже віра без діл мертва. Якщо нічого неробити то і віра є мертвою-вона не діюча! Який сенс мати таку віру...
Відповісти
Ви не уважні - діянь по совісті, це і є робити не нашкодивши іншим.
Достатньо щиро від себе, від душі вірити, а не по цервах гроші носити, не відкупитесь ні десятиною, ні яйцями, ні паскою.
Відповісти
А хто знае як діти тепер себе почувають в лікарні?
Відповісти
Просто все добре,Бог зробив свою роботу,тільки ще 2 залишилось в лікарні,а дітвора далі відпочиває
Відповісти
Коли нарешті вже почнуть наводити порядок в організації транспортних перевезень. Маршутка Луцьк Крупа буває так переповнена!Одного разу нараховано було 40 чол,замість 18.Водій порушує правила,говорить по телефону,мір ніхто не може прийняти,тому що маршрути чиновників і заробляють гроші. Додатковий маршрут не можуть відкрити,тому що втратять заробітки.Контролю нуль.Вже перевізник зробив ДТП,але і надалі продовжував працювати .Люди,схаменіться,поміняйте наш менталітет,подумайте про наше майбутнє,не все щастя в грошах.Подумайте про своє покоління.Не будьте байдужі і батьки,перевіряйте перевізників самі.Як так можна було перевозити дітей без супроводу.За це ДТП має хтось понести кримінальну відповідальність.
Мають понести кримінальну відповідальність власник транспорту. Де ліцензія на перевезення,чому на лінію випустили несправний транспорт,чи мав право водій перевозити пасажирів іт.д.Як держава контролює такі транспортні засоби.
Відповісти
Дада ви всі праві штундам тількі америка дає гроші машини будинкі а самі задерли ногі і лежать на диванах і запихаються дорогою їжею.... Це просто ужасно глупо таке думати не тільки говорити що ви думаєте що в америці гроші на дереві ростуть?? Мій чоловік встає в 6 ранку і цілий день до 10 вечора на палючому сонці працює щоб щось мати якийсь будинок чи машину і жити в достатку...
Відповісти
Заплатять і на тому все... Мінімум відповідальності. Хіба ви не знаєте як це робиться?
Відповісти
До чого тут перевізник??це було власне авто водія! незнаю скільки людей було в мікроавтобусі,але всі живі!!люди не беруть відповідні дозволи і не оформляють супровід поліцаїв щоб перевозити своїх дітей з Крупи до Луцька!!!мені здається автор трохи роздув ситуацію,щоб трохи грошей заробити на цьому!!!!!!!
Відповісти
авторам гроші з америки не шлють, вони на цьому не зароблять
Відповісти
та це не рейсовий автобус, що ви пишете?! хоч читайте перед тим як ляпнути абищо
Відповісти
Тож певно і діяли, заплатили зелених аби написав так щоб меньше відповідати перед законом)))
Відповісти
Нація деградуе а "ученні" тут умняками розкидаються,мол перевожчик без супруводу чи ліцензії немае як будто табір мав ціль покалічити дітей, канешно не! Батьки дітей відпускають а там діти гадості неглотають,а яких то хороших якостей унаслідують, а нещасний випадок може бути з ким завгодно!
Відповісти
А хто кого в Америку непускае? Їдь хоть і на всі чотири сторони задери вгору ножки і лежи запихайся ковбасою та неподавися, вільна Украіна!але еслі ти тут болт болтом, то кому ти нада в Америці чи в Европі.
Відповісти
Який сором.Така біда людям,а ви розводите балачки не потрібні.Побійтеся Бога,адже Ви не знаєте,що з вами буде завтра.Яка різниця хто їхав????.Діти там були,а ви пишите казна що.Машина,гуманітарка,Америка і т.д.Ніхто із нас незастрахований ні від чого.Тому прикусіть язики.Я не "штунда",як ви пишите,але я людина,як і ви. І не дай Бог це пережити.
Відповісти
прочитавши коментарі,,, сором за наших українців.
Люди Бог один для всіх, і незалежно від того до якої "секти" ви і ми належимо всі ми станемо на суд перед Богом нашим, і тоді Бог не буде питати в яку церкву ми ходили. А будемо відповідати по Слову Божому (по Біблії).
В ще мене цікавить, а чому якщо не православна Віра то зразу всіх до секти записуєте?
Дорогі мої, а чи знаєте ви що у нас свобода, демократія і вільний вибір кому служити...Богу, буді чи ж та сатані...
вибір залишається за нами...
а щодо аварії...то як ми можемо рахувати себе християнами, якщо навіть в біді не можемо показати співчуття....
а щодо машин... будинків...ьо повірте з неба так нічого не падає...
і побажання, досліджуйте Писання, бо тільки живучи згідно його ми зможемо спастися, і ще просімо в Бога мудрості
Відповісти
бога нема. А маразм у більшості схожий.
Відповісти
Можу зрозуміти чому стільки людей більше в своїх коментарях цікавляться більше релігією або віруючими ніж самою ситуацією так як зі сторони виглядає що віруючі займають вищу позицію критикуючи інших а коли мова заходить за них то це гріх.Я згідний що серед віруючих багато грошолюбців,але є також дитячі будинки,для інвалідів і бездомних які засновують віруючі і в більшості віруючих які щось роблять для Бога і суспільства нема ні машин і будинків.А ті хто хочуть бути багатими працюють з ранку до вечора, тут я згідний що вільна Україна.
Відповісти
Друзі, якби ми були би всі як "штунди"то напевно би всі люди змінили б свої погляди на життя, не було би війни, зла, п'янийства, Заздрість, недорозуміння і всього недоброго На землі.
Відповісти
Недай Боже вернутися в часи інквезиції,щоб правили віруючі,нехай буде як є!.І я не хочу щоб Україна була поділена як діляться віруючі.
Відповісти
Як вам не стидно радіти з чужого горя?Всі ми в першу чергу ЛЮДИ! Ми не маємо права судити, тим більше діти їхали з лагера а не з дискотеки, скажить що тут поганого?????????????

Відповісти
Інквізицію робили не віруючі, а відступники від Бога.В біблії є заповідь не вбий.
Відповісти
Я штунда мені 28 років маю 5 дітей машину заробив своіми рукам і ніяка америка мені нічого недавала
Відповісти
Якби ти похвалився що ти комусь життя спас,або відкрив центр допомоги малозабезпечиним чи пожертвував машину десь в Африку то я тебе почав поважати як віруючу людину,а так розказуй там в себе який ти штунда і скільки ти заробляєш.
Відповісти
люди добрі коли вже навчимось робити добро поважати співчувати прощати любити один одного.
Відповісти
Штунда не просто спас чиєсь життя, а він дав життя п'ятером дітям,нашому майбутньому світлому житті. І так хочеться щоб в таких людей було все.
Відповісти
Їсти,спати і розмножатись це справа кожної людини ,цим що ти маєш пятеро дітей тебе не відокремлює від загальної маси ,бо є і невіруючі (як ви говорите)які прагнуть дати своїм дітям і машину і хати і тд...І навіть те що втебе є стільки дітей то краще припиши своїй дружині це.І не пиши більше всяких дурниць а читай краще біблію а як прочитаєш то напишиш в чому суть християнства!
Відповісти
Молодець браток.:-):-):-)
Відповісти
А скажіть секти тільки у штундів чи є православні католичні мусульманські і т. д поясніть у правовому полі а то тільки на емоціях пояснюють...)
Відповісти
хай вас Бог благословить
Відповісти
помоліться за дітей і за шофера щоб Бог дав силу пережити цей стрес
Відповісти
Урок для кожного водія, будь яка безвідповідальність чи халатність може привезти до біди. Тим більше, коли везеш чужих дітей, відповідальність вдвічі більша. Про це треба пам'ятати кожному водієві. А відносно літніх християнських таборів, які молоді люди проводять абсолютно безкоштовно по окружніх селах для дітей, яких не мають батьки змоги відправити на відпочинок . Безкоштовне харчування і дуже цікава і корисна програма без нав'язування якоїсь релігіії, просто християнські принципи і моральні цінності, які так потрібні підростаючому поколінню. У нас священник був дуже проти дитячого табору в селі, але коли побачив як проходив табір, з якою щирістю і натхненням молоді люди ставилися до наших дітей, як навчали їх доброму і корисному, був дуже здивований і задоволений, казав, шкода , що у нас нема таких волонтерів.
Відповісти
Урок для кожного водія, будь яка безвідповідальність чи халатність може привезти до біди. Тим більше, коли везеш чужих дітей, відповідальність вдвічі більша. Про це треба пам'ятати кожному водієві. А відносно літніх християнських таборів, які молоді люди проводять абсолютно безкоштовно по окружніх селах для дітей, яких не мають батьки змоги відправити на відпочинок . Безкоштовне харчування і дуже цікава і корисна програма без нав'язування якоїсь релігіії, просто християнські принципи і моральні цінності, які так потрібні підростаючому поколінню. У нас священник був дуже проти дитячого табору в селі, але коли побачив як проходив табір, з якою щирістю і натхненням молоді люди ставилися до наших дітей, як навчали їх доброму і корисному, був дуже здивований і задоволений, казав, шкода , що у нас нема таких волонтерів.
Відповісти