«Волиньбаскет» програв у столиці «Бродягам»

На цей матч 10-го туру з Кубка Корбана лучани їхали в ранзі фаворитів, однак не все пішло так, як задумав головний тренер Дмитро Чайковський.

Про це повідомляє volynsport.in.ua за матеріалами Федерації баскетболу Києва.

Волиняни успішно стартували, але переломним став третій часовий період, коли "Бродяги" зуміли не лише зрівняти рахунок, а й вирватися вперед.

В останній десятихвилинці гості зробили спробу наздогнати опонентів, але й господарі провели чверть доволі результативно — 21:18.

Тому фінішного ривка не вистачило, щоб повернути собі лідерство у грі.

Матч закінчився перемогою "Бродяг" із рахунком 71:63.

VB – Бродяги 63:71 (22:14, 13:18, 7:21, 21:18)

VB: Тимощук 12, Пітушкін 11, Герасимчук 9, Бедлинський 8, Глушко 8, Фурман 8, Шкондя 7 (Техничний фол — Тимощук).
Бродяги: Рихлюк 17, Юрченко 14, Алексєєв 11, Лисяк 11, Шевченко 11, Овчарук 4, Ханча 3 (Техничний фол — Овчарук).