Надія Савченко на Бандерштаті. НАЖИВО

Надія Савченко на Бандерштаті. НАЖИВО
Фестиваль "Бандерштат 2016" триває у Луцьку на іподромі. Розпочалось дійство ще 5 серпня, а триватиме до 7 серпня.

Традиційно для цього фестивалю стали так звані "гутірки" — публічні виступи відомих особистостей. Цьогоріч на "Бандерштат" завітала й Надія Савченко, яка теж проведе свою гутірку на цьому фесті. А для тих, хто не може відвідати зустріч особисто, ми ведемо пряму трансляцію із події.




Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 16
  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Худышка наша, страдалица...
Відповісти
засланий кимось козачок
Відповісти
Наливай!!!
Відповісти
Хай їде дохати не псує Бандерштат! Ато людина голодує ще знепритомніє! Нахіба воно нам тре)))
Відповісти
ми такі раді і щасливі що аж повсцикалися
Відповісти
Якщо в Україні прибрати бариг із влади, то через 5 років українці скажуть, а навіщо нам потрібна Європа.
Відповісти
Надія яка ти ДУРОЧКА.Ти можеш їздити по Україні тоді коли будеш брати свою книжку з психлікарні.Ти мало років відседіла.Було б краще якби з Тимошенко в одній камері сиділа і разом би голодували.
Відповісти
Дибіли тільки сидять в неті і такі коменти пишуть...
Відповісти
777 вибач за прекрасні мої слова-ти шакал перед Дурочкою.
Відповісти
Прокурене, завербована бабіще.
Відповісти
Фарисейка.
Відповісти
Самий великий ворог -це іі влада і олігархи .Украіни .Сьогоднішня влада ,нічим не різниться від влади Януковича .
Відповісти
Самі обрали-самім хльобати...
Відповісти
Навіть демонічний Янукович так сильно не нав’язував суспільству свої слабкі потуги у "власній" мемуарній літературі …! Хоча, за потреби, міг би, я думаю, навіть ТАК переказати своїми словами, декілька речень, що ще довго на цитати б розбирали …! А тут, наша ВЧОРАШНЯ НАДІЯ, чомусь здається геть нічого не пам’ятає зі своєї писанини …! Бо, майже на усі елементарні запитання, була однотипна відповідь – а хіба ви не читали моєї книги …? Там все для вас бидлойолопів, особисто мною вже давно написано …! А що саме, того я не пам′ятаю через московські катування … Я перепрошую, але це не Бандерштат …, це якась тупа піар акція однієї, безпідставно амбіційно вмотивованої, психічно хворої особи …
Відповісти
Остап правий на 10009990%%%%!!!
Відповісти
Не ятріться так вже сильно Євгене з Остапом ...! Адже у нас Українців - це як народна ідентифікація ... Коли, замість доброго слова, одні дебіли інших дебілів, дебілами називають ...! У результаті зовсім не розмова пісенно-солов′їна виходить, а лише одна тупа двостороння тавтологія ...!!!
Відповісти