Надія Савченко спеціально для ВолиньPost. АНОНС

Надія Савченко спеціально для ВолиньPost. АНОНС
Вже сьогодні на ВолиньPost вийде ексклюзивне інтерв'ю із Надією Савченко.

Вона розповіла нашій журналістці Софії Ройко деталі своєї політичної кар'єри та чому ми повинні вибачитись перед Донбасом.

Читайте вже сьогодні на ВолиньPost.


Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 12
  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
запитайте де була та за кого !!!! підчас майдану? Є відео що з беркутом@
Відповісти
Провокаторша.
Відповісти
Добре голодує - приїхала на рок-фестиваль.
Відповісти
Психічно хвора. Не може скласти собі ціни. Наочни й приклад важкої параної.
Відповісти
Снова бухая???
Відповісти
Скотиняка!!!!
Інших слів не має і не буде, коротко і влучно.
Її інтервю нікому не потрібно як і Тимошенко. ФФФФФФУУУУУУУ!!!!!
Відповісти
а шо ми такі одностайні. Наді ВОЛЮ. скачем далі.
Відповісти
Смерть комуністам і кацапам!
Відповісти
ти шо конь книгу її прочитав то пора в Ліпіни.
Відповісти
Нажаль, таки варто зазначити, що пуйло, з допомогою ексклюзивних психіатрично-аналітичних інструментів зі своєї ФСБ-шної майстерні, перевершив усіх світових медіумів, екстрасенсів та ясновидців "зробив" усю цивілізовану світову спільноту … А за Українців навіть годі й говорити … Адже, ще вчора 99,9 % України щиро молили Бога за звільнення "багатостраждальної" Надії (і я не виключення) …! Багато хто готовий був навіть до особистої самопожертви та, навіть, усунення ненависної влади, яка задля цього майже нічого не робить … А сьогодні раптом в усіх ТИЦЬ – ДРИЦЬ – ПРОЗРІННЯ …! Та розуміння того, що Троянський Кінь, у порівнянні з цією зголодалою кобилою, це просто легковірний віслючок з мультику …!
Відповісти
1000000000000 балів. ВЯЧЕСЛАВ РЕСПЕКТ І УВАЖУХА. АЙ ЯК СКАЗАВ. кобилу до плугу.
Відповісти