На Волині зниклу дівчину знайшли мертвою

На Волині зниклу дівчину знайшли мертвою
Катю Литкіну, що зникла в Нововолинську 11 днів тому, вчора ввечері виявив батько – Сергій.

Повідомляє Радар.

Дитина була мертвою, смерть настала вже давно. Тіло лежало на териконі третьої шахти.

Поліція шукала дівчину 1999 року народження в довколишніх лісах, закинутих будівлях, оголошення були розвішані по всьому Нововолинську.

Рідні припускали, що Катрусю викрали.

1 серпня ввечері вона повернулась додому (проводжав друг), а тоді близько 23-ї години вийшла з дому віддати якийсь диск і малюнки своєму колишньому хлопцеві.

І більше її ніхто не бачив. А колишній хлопець подався за кордон.

Сторінка Катерини в соцмережах зникла (так само як і сторінка цього хлопця) невдовзі після повідомлень про розшук дівчини.

За кілька годин до жахливої знахідки в соцмережах раптом прокотилася чутка, що Катю знайшли на повороті третьої шахт – понівечену. Але незрозуміло було, чи живу.

Поліція поки що не коментує трагедію.

Дядько Каті Литкіної – Павло Чирук підтвердив у соцмережах страшну звістку.

На сторінці Каті Вконтакті зазначено: навчалась у гімназії, улюблена цитата: “Один за всіх і всі за одного”.

Про себе коротко розповіла: “Люблю гуляти, люблю тварин, весела, добра, непередбачувана………..”





Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 22
  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Як шкода !Співчуваю рідним! Тог мудака що так зробив треба до кінця життя заставити гризти землю! Сволота ! Зараз розвелось таких що дівчатам жінками тільки це й можуть зробити а не захистити і допомогти! Сволота повинна відповісти за це. Надіємось що його знайдуть і посадять довічно за такий вчинок. дуже шкода дівчину
Відповісти
аби найшли......., то було б добре
Відповісти
Співчуваю рідним...
Відповісти
Вопрос 1.Почему родители разрешили ей в 11 часов ночи выходить одной к бывшему.
2. Если она вышла и они знали на встречу с кем, а спустя время не вернулась, то почему сразу не кинулись в полицию и домой к этому ублюдку? ведь удрать за гарницу он смог явно не в этот день?? Жалко девочку, красавица, могла бы жить да родителей радовать.
Відповісти
Волиньпост не може нормально висвітлити інформацію. Дівчинка гостювала в бабусі
Відповісти
Катя жила з бабусею і з мамою, а бабуся дозволила вийти віддати речі колишньому хлопцю, а не "вийшла гуляти". Хлопці мали час втекти і їх не затримали і не затримують тому, що у них родич мент - Гуліда Яків, капітан (працює в Луцьку). Більше того, дехто стверджує, що нібито і виїхали вони не відразу (потребує перевірки), а ще були у родичів і вивозив їх схоже той же Гуліда.
Відповісти
Красавица але не родись красивой а родись счастливой не завжди радують красиві сини і дочки батьків нажаль бо в тюрмі теж красиві хлопці. На все ожа воля Шкода дівчинин красива народилась але нещаслива. Співчуваю усім і серце обливається нема гіршого горя як своїх дітей ховати
Відповісти
тримай трохи ком - ,,,,,,,,,,,,
Відповісти
У ВК пише що ніби заходила 4 серпня о 22:18, чи мабуть хтось
Відповісти
Але ж чому батьки які знали що дочка пішла до колишьго віддати вночі її того ж дня не шукали? І не пішли додому де живе хлопець а чекали ? чи може вона вже неодноразово так ходила і ночувала десь тоді вони й зразу може і не переживали. Співчуття і нехай земля буде пухом
Відповісти
ВОна в бабусі була тимчасово, а не з батьками
Відповісти
Співчуваю рідним та близьким. Нехай того ублюдка найдуть, хоча його і так життя покарає...
Відповісти
Який світ страшний зараз і які зараз хлопці скотиняки паршивці. Бога не бояться. дуже жаль дівчину
Відповісти
ЦІкаво що поліція скаже як так шукали і не знайшли. За таке треба з роботи погнати !!!! ТО що вони роблять якщо у місті так вироляється щоб людей так катували а вони сплять чи штани протирають чи що??? В цій країні хоч хтось за щось відповідає чи тільки двірника і чителя совали б а всі інші так сходить
Відповісти
Ні в якому разі не вигороджую поліцейських, але їх дуже мало. Наприклад у Луцьку населення ~220-250 тис людей, патрульних набрали 164 чоловіки.
Відповісти

Дуже шкода...і я заходила на сторінку також бачила,що 04 серпня...і чому зникли їх сторінки незрозуміло...Шкода,що переводяться нормальні хлопці...Така гарна дівчинка,судячи з усього нею написаного,була хорошою...Біда батькам...Величезне співчуття...Я дуже хотіла,щоб її знайшли живою...
Відповісти
Нововолинськ кишить наркоманами..Поліція прохолоджується як і раніше. От і наслідки.Все безробітне.Як перекрили на місяць прикордонний рух то взагалі ьув жах.
Відповісти
Та до чого тут батьки? Її в останнє бачили з її колишнім хлопцем(той її позвав ввечері повернути якийсь диск та малюнки) та її зведеним братом. Які на наступний день повидаляли свої сторінки з соц мереж, і один з них поїхав за кордон, про брата не відомо. Як сказав би Кісєльов: "Совпадение? Не думаю".
Відповісти
Єдине питання без відповіді - за що?!
Ходять чутки, що батько ймовірного вбивці працює в поліції, що і допомогло йому вчасно зникнути. Чи то правда?
Відповісти
Резонанс від трагедії на всю округу.Всі лииш про це говорять.Знайдіть вбивць.Страшно на вулицю вийти.
Відповісти