Просять упізнати водія, якого затримали напідпитку. ФОТО

Просять упізнати водія, якого затримали напідпитку. ФОТО
У Луцьку поліція та самооборонівці спіймали п’яним за кермом чоловіка, який відмовився представлятися та стверджує, що не був водієм.

Про це пише ВІП посилаючись на допис в Facebook активіста Олександра Ніколайчука.

«На очах поліцейських під час зупинки пересів на місце пасажира. Години дві окуня клеїв, все розповідав, що «ви не могли не бачити, як водій чкурнув». Але водія «не здасть». 1,6 проміле алкоголю у крові при максимально допустимій нормі 0,2. Тільки от біда – як перелазив, тапки на водійському місці забув. Ні штраф у 10200, ні позбавлення на рік водійського посвідчення не страшить його», – повідомив він.

«Авто: Мазда 6, н/з АС 2046 ВК. Намагаюсь вияснити, де працює, бо є нюанси, що вказують на те, що причетний до якоїсь правоохоронної чи силової структури», – додав Ніколайчук.



Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 34
  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Машина їхала сама, чудо диво...
Відповісти
фу, б...я...від салону нудить, срамота
Відповісти
А який має бути салон , якщо їхала свиня ?
Відповісти
Морда цієї мерзоти знайома... Ось-ось пригадаю і напишу.
Відповісти
Причетний до якоїсь силової структури?Фігня повна,а те що систематично причетний до склянки з шнапсом сумнівів нема.
Відповісти
дожилися! через новини поліція встановлює особу водія! скоро будуть в новинах голосувати скільки років дати)
Відповісти
Поліція повинна таких водіів мордою в асфальт класти без ніякоі мови ,накучники і машина на штрафмайданчик ,а не розводити демократію з потенційними вбивцями .
Відповісти
пацріот в тапочках
Відповісти
Та простий роботяга він. Працює на будівництві.
Відповісти
Оце профи! Не можуть встановити особу! Стидоба, їм вила в руки та гній викидати з стайні. Чого від них чекати. Привіт Хатії Деканоідзе!
Відповісти
Писакі какані. Це мазда хседос 9
Відповісти
Писакі какані. Це мазда хседос 9
Відповісти
А може не хочуть вичисляти бо знають хто він
Відповісти
Нова поліція -повні дибіли? Встановити за номером авто власника, а потів у власника і попитати, кому він машину давав (це якщо за кермом не власник машини). Справжні аваковські фейсбучні профі! :-)!
Відповісти
Даю вказівку. Кому підійдуть тапки резинові , що біля педаль той і водій. Всі хто має П-В завтра біля цуму примірка.
Відповісти
Хто буде цією золошкую? Той хто втік з автомобіля на інше сидіння)
Відповісти
Та він директор ковбасні калина в с.підгайці підпільна кличка гонуча
Відповісти
Як такого мудака тримають директором))бідний власник
Відповісти
Та ні., він хороший хлоп, будевельник., дійсьно працюе в підгайцях., директором бетономішалки.!!, згубила горілка його, і життя його, все пробухав., і дружину, і діток., обміняв на співбутильників та горілку., на жаль, висновків немае..

Друзі схаменіться., ми йдемо у безодню, молода наша нація гине, в алкоголізмі
Відповісти
Ми його знаїм він хароший друг і товаріщ тільки вот тільки спився
Відповісти
Любимо помнемо сумуємо
Відповісти

не виноватий він, це те кодло)))))
Відповісти
Та це.може й накраще буде.кататись на бетономешалке.там и випити можна.и прав нетреба
Відповісти
Саме страшне і обідне те., що наш "герой", Сидуркевич Андрій, с.Лище., в. центральна., спокійно, наглою мордою, іде по селі на роботу в підгайці!!!!!, потенційний вбивця мае всіх нас десь далеко!!!!, машина його там зараз стоіть., біля калини у підгайцях., шановна поліція!!!!, він що відкупився??, скажіть тарифи.??
Відповісти
Який вбивця???!!!!!
Людино, ти що плетеш???
Відповісти
А ви гляньте дтп., по укр. 80% з вини пяних водіів., це означае, що не з його доброі волі., він наступний потенційний вбивця. Тим більш, шо й далі іздить за кермом
Відповісти
Вміє іздити і іздить
Відповісти
Якщо ти такий обізнаний, то повинен знати, що в нього є кому іздити машиною, крім нього!
Відповісти
Ми всі під Богом ходимо., не Ображайся, Андрюшка., та те що ти робиш, немае ніяких абсолютно виправдань., . Не опускайся так низько й мерзко. Ти хороший мужик., зупинися поки не пізно
Відповісти
Горбатого исправить иогила
Відповісти
В мене з зором все в порядку. З памяттю теж. Особисто бачив
Відповісти
нормальний хлопака, може й треба було додому доіхати,він створив аварійну ситуацію? чому його зупинили? здали? ви краще мажорів ловіть а не роботяг, ато зробили показуху, а з перців бабло берете як і гаішники..
Відповісти
Питається в задачі: Хто з Вас так не робив?, хіба малолетки які за кермом не їздять..я його знаю особисто, він навіть в такому стані буде їхати в правому ряду зі шв 30 км в час, ви ловіть тих хто по синьці ганяє по місту, по тротуарах, під знаки, чи з козирними номерами всетаки слабо? де хоть одна стаття з мажором? біля скарбниці постійте, біля нічних клубів, чому нема статті про те як поліція біля транзиту в гіркій полонці відпустила пяного адвоката,який дебоширив, а охоронцю який іі викликав порадили з ним не звязуватися? я думаю багато людей можуть викласти відео з іхніми порушеннями, як ви їх зупиняєте, і блін чомусь відпускаєте..
Відповісти
Олег правий. Знаю Андрія. І ви ніколи не зупиняєте машин з мажорними номерами. Не одноразово бачив як біля порт сіті мажорчики на татових машинах літають і по парковіці з піскапи розвиваючи шаленну швидкість а поліція їде і не реагує... Чи можливо в Україні не потрібно дотримуватись ПДР на парковках і мажорам можна все порушувати і керувати авто в будь якому стані. А простих роботяг можна гнути.
Відповісти