До кінця року більше тисячі вчителів будуть без роботи

До кінця року більше тисячі вчителів будуть без роботи
До кінця року українські школи розпрощаються з понад тисячею вчителів.

Про це повідомила Міністр науки і освіти Лілія Гриневич, - інформує Вісник+К.

Унаслідок оптимізації шкільної мережі та відкриття опорних шкіл 3,8 тисяч ставок вчителів потрібно скоротити. З них 2,4 розподілять у інші навчальні заклади.

«Людьми, які працюють на ставках, що звільняються, займатимуться центри зайнятості з метою перекваліфікації, соціальних виплат та пошуку місць праці», — сказала Лілія Гриневич.

За її словами, кількість учнів із 1995 до 2014 року скоротили на 43%, а вчителів — на 15%. Через це велика частина педагогів працюють на третину та на півставки.

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 18
  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
покращення а дармоїдів коли черга?
Відповісти
Це і є реформи?.........
Відповісти
А коли вже поженуть нікому не потрібних чиновників у Райво Облво.
Відповісти
а коли скоротять верховну зраду?
Відповісти
не скоротити а розстриляти
Відповісти
То ви їх обрали а тепер - розстрилять? Краще почніть з себе.
Відповісти
Тебе дебіла першого!
Відповісти
Коли Дмитро Табачник намагався це зробити поцріоти підняли шалений вереск. Прийшла до влади-теж саме роблять. Боже, прокляни Україну! Вона не варта милосердя бо не має пам*яти.
Відповісти
стьопа, ти ж ніби в криму, а тут тобі нейметься, прокляття бажаєш, справжній адепт гундяєвських скрєп.
Відповісти
Колишній лучанин. Вчився в 9 школі. Доволі часто буваю у Луцьку у справах.
Відповісти
враховуючи антиукраїнську позицію - шпіон та вербувальник?
Відповісти
Ага, вербую направо і наліво. Легше всього вербуються політики, але дорого, важче двірники, але дешево.
Відповісти
а за скільки сам продався?
Відповісти
За руп двадцать. Перчік, не проектуй власну ментальність на інших. Я росіянин і живу в Росії. Ти це запитання переадресуй до міліонів і міліонів діаспорійців в Канаді, штатах, Аргентині, та інших. Вони теж "продалися"? Тільки в Росії, за словами вашего Клімкина, понад 4 млн укров.
Відповісти
То чому "росіянина що живе в Росії" хвилюють проблеми України? Свої вже всі вирішили, все зробили і налагодили?
Гарний настрій у всіх вже є? Бо грошей нема, але тримайтесь...
Російським вчителям зарплата не потрібна, вони знали куди ідуть...
Все вже добре, точно?
Чи коли жили, як кажете в Луцьку, тато вам приносив "младенцов" на котлети, чи бачили розпятих хлопчиків або повішаних "бандерівцями" російськомовних громадян?
Але знаючи, що путін брехло і окупант, намагаєтесь переконати нас в іншому.
НЕ ПЕРЕКОНАЄТЕ.
Бо смерті наших солдат красномовніші за будь-які сюжети кацапотелебачення і троллінг статей та коментарів.
Тим більше ви тут буваєте, вас ніхто не переслідує, не вбиває, як всьому світові розказує путлєр про "фашистів", то що ж виходить, ви не вірите самі собі, своїм очам, але вірите брехливій кремлівський пропаганді?
Відповісти
Ого, скока словей, чи словов? Відповідь дуже проста-українці їдуть на заробітки в Росію, а не навпаки. Понад 4 млн укров працює в "ненависной ращке". Росію ненавидять, а грошики полюбляють. Ось і всі порівняння. Що до теми-мій пост стосується пам*яти "Великих укров". Здурноватим ентузізіьмой ви обираєте президентов, депутатів. За пів року починаєте їх ганити. Чудаки на букву "М".
Відповісти
Куди арабським шейхам до директорів луцьких шкіл ? - мають можливість вибирати за принципом особистої відданості... Ще й "ліві надходження" крапають (у варіаціях...)...
Відповісти
порада уряду --- взагалі повиганяти всіх вчителів із учнями.Зекономлені гроші - перевести в офшори. а школи - здати в аренду. І всі освітні проблеми зникнуть.
Відповісти