ТОП-5 причин, чому люди гладшають на роботі

ТОП-5 причин, чому люди гладшають на роботі
За статистикою майже половина співробітників зізнаються, що погладшали на поточному місці роботи.

Про це пише “Новое время”.

Якщо ви помітили у себе появу зайвих кілограмів, ознайомтеся з найпоширенішими причинами набору зайвої ваги на роботі та з простими варіантами вирішення проблеми.

Чому ми набираємо зайву вагу на роботі:

1. Вплив колег. Коли людина бачить, як її колега їсть цукерки, рука сама тягнеться за солодощами. Близько третини працівників зазначають, що через колег з’їдають на обід більше, ніж планували, а також нерідко спокушаються на фастфуд.

Рішення: Коли їжа знаходиться в полі нашого зору, ми здатні з’їсти вдвічі більше норми. Щоб не переїдати, обідайте не на кухні чи на кухні в непопулярні для обіду години. Щоб не їсти шкідливу їжу, плануйте заздалегідь, в який один день тижня можна себе побалувати. І не порушуйте план.

2. Температура в офісі. Третина жінок зазначають, що в офісі їм холодно. Коли організм відчуває холод, він запасає енергію і зайвий жир. Щоб жінки почувалися комфортно і жир не накопичувався, температура приміщення повинна бути не менша за 24-25 градусів.

Рішення: Якщо більшості колег комфортніше працювати при тій температурі, при якій вам холодно, замість ділової спідниці одягайте штани, а на блузку - піджак.

3. Робоче місце без вікна.
Дослідження показують, що недостатня кількість природного сонячного світла здатна додавати зайвих кілограмів. Промені ранкового світла допомагають довше почуватися ситим, у той час як їх відсутність викликає сильний голод.

Рішення: Сядьте біля вікна. Якщо це неможливо, вставайте раніше і йдіть на роботу пішки, щоб увібрати більше ранкового сонячного світла. Під час роботи виходьте на 10-хвилинну перерву на вулицю.

4. Стрес.
Коли людина відчуває неприємні емоції, організм виробляє гормони, що підвищують апетит. У стані нервового напруження люди часто «заїдають» негатив.

Рішення: Встановіть додаток для розслаблення і медитації та приділяйте п’ять хвилин на відновлення спокою. У напружені дні кожні півтори години влаштовуйте собі маленьку перерву, перезарядку. Якщо все-таки голод здається непереможним, з’їжте один-два шматочки темного шоколаду, який знижує рівень гормону стресу кортизолу.

5. Напружений графік. У дні особливого напруження люди часто не знаходять часу на правильне харчування і тренування. Пропускаючи обід і заняття в спортзалі, люди шкодять своєму організму і набирають зайву вагу.

Рішення: Якщо ви заздалегідь знаєте, що день буде не з легких, готуйте ситний сніданок. Такий сніданок забезпечить енергію на весь день, і ви не будете відчувати себе виснаженим, навіть якщо на обід часу не знайдеться.

Якщо ви розумієте, що не встигнете на тренування, будьте більш активним на роботі. Піднімайтеся в офіс не ліфтом, а пішки. Користуйтеся принтером, що стоїть в іншому кінці офісу. Намагайтеся вийти на вулицю хоч на 10 хвилин.

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 0
  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Останні новини
ТОП-5 причин, чому люди гладшають на роботі
21 серпень, 2016, 06:36