Нардеп переплив Світязь. ФОТО

Нардеп переплив Світязь. ФОТО
20 серпня народний депутат України Ігор Гузь переплив найглибше озеро в країні - Світязь.

Ігор Гузь разом із товаришем Валерієм Макаруком перепливли озеро Світязь по максимальній довжині за 7 годин і 33 хвилини.
Стартували плавці з урочища Гряда о 12 годині 33 хвилині. Кінцева точка - урочище Мукошин.

У своїх онлайн-бесідах з користувачами Facebook для Ігоря Гузя на наступний рік запропонував скласти компанію голова Волинської
обласної ради Ігор Палиця.

Також у "прямому ефірі" нардепу вистачало сил ділитись враженнями, розповідати історії та навіть вітати з днем народження.

Основна мета запливу - пропаганда здорового способу життя. Присвячений заплив 25 річниці Незалежності України.

Ігор Гузь своїм прикладом закликає усі займатись спортом та відмовитись від шкідливих звичок.





















Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 49
  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Класний вчинок, не кожен так зможе. В даному випадку, не важливо хто він!
Відповісти
А чому він з собою не взяв свого довіреного алкобарона Валіка Кашельніка.Отам би йому і пропагнув би здоровий спосіб життя.
Відповісти
Доки не пізно - на Олімпіаду ! Бо без підГУЗника програємо ! Пащенко видаляй комент хутко !
Відповісти
Навіщо цей сарказм. Нормальний вчинок.
Відповісти
Вчинок то нормальний, але для чого піар? от чому люди не навчаться робити щось без піару!
Відповісти
Идиот, Олимпиада уже закончилась))
Відповісти
шкода, що жодний карась йому нічого не відкусив
Відповісти
А чому немає фішок провідних українських каналів - бо це никому не цікаво!!! Одна прес-служба і піарить того Гузя. Що він зробив, щоб землякам краще жилось? Дерибанить зі своїм "фронтом" бюджет і людей до зубожіння доводить!
Відповісти
якби кожен на своєму місці робив стільки, як він, було б все по-іншому. кожен і у своїй царині.
Відповісти
Бокоч! Досить строчити, краще б пійшов поплавав, твого "патрона" ВСІ знають як облуп...го! :)))
Відповісти
Дивись за собою краще.
Відповісти
якби кожен так дерибаним, то б Європа давно нервово курила в стороні і думала, якто в нас гроші позичити і з нами дружити!!!
Відповісти
ой, залиш цей сарказм собі. До рости ще до того Гузя, а потім строчи ці коменти. А говорити-дерибанити- когось в чому звинувачувати, це наша українська фішка....
Відповісти
другій по величині подвиг ппісля розгрому та захоплення вода.тепер можно і в ато щоб свое крісло захіщати своею кровью а не тілами сеян
Відповісти
що маєш тут сидіти і вказувати, самееький пішов би вже в ато, і зробив корисне і важливе для своєї держави. А так, - пусті твої слова, коментатор
Відповісти
Головна мета "дешевий піар' а не пропоганда ЗСЖ! Клоунада! Після цього вчинку Гузь втратив велику частину думаючого електорату
Відповісти
Піар також потрібно вміти робити. Не лякай, думаючий електорат, бо думаючий електорат, буде думати. а не думаючий, візьме купюрю Лесі Українки - проголосує, а потім строчитиме коментарі і писатиме, яка хрєнова влада і хрєнові політики.
Відповісти
Лайно не тоне
Відповісти
Кожен судить по собі
Відповісти
Не варто повторювати! Це - небезпечно для життя!!!
Відповісти
Що сказати? Дешевий піар! Став нардепом і пропав що він зробив для виборців? Ніхрена. Валянок шльондра політична. Шкода що пр немає а то ітам вже був би!!)
Відповісти
Шкода людей, які пишуть такі коментарі. Сам хоч щось суттєве зроби, тоді пиши. А не бла-бла
Відповісти
Це напевно ти говориш про себе
Відповісти
Люди, злі ви. Краще б приклад взяли з людини. Не кожен з нас так зможе. Канєшно, сидіти строчити тут коменти, всі вміємо. А от працювати над собою, над своєю силою, волею, ні. Бо ж це непросто. А Гузю респект.
Відповісти
Єх ви, слабаки. вчіться у нардепа. Це тільки слабак в комусь чи в чомусь завжди шукає негатив, критику. Словом, українська ментальність, українська жаба....
Відповісти
Ви перш самі спробуйте таке зробити, а потім пишіть хі.ню всяку... Молодець Гузь!
Відповісти
люди, ви такі смішні...
оце "гостроти" розуму, сміливості і жовчі вистачає тільки на диванні коменти під статтею - покажіть альтернативу!
покажіть роботу, хорошу фізичну підготовку, зробіть самі сміливий вчинок!
а не говорити/писати...
так і живем
Відповісти
Згідний. Всі такі розумні а як до діла то нігто нічого робити не хоче, легше когось обісрати, писати коменти на дивані... з себе треба починати. А те, що рядовий громадянин їде і зі свого авто окурки кидає через вікно це нормально, ми патріоти, ми нічого не дерибанемо а лише серемо на вулиці. Це нігто не помічає!!! В своїх головах почніть робити порядок, з себе починайте а потім і про Гузя говоріть та про всіх інших. Це зовсім не захист Гузя, просто достають тупі коменти...
Відповісти
МИСЛЯ,"вибрали депутата, і він пропав". Це ви точно про Гузя?)
Він не зникає навіть коли всі інші депутати по Мальдівах!! Той чи не щодня в окрузі.

Слідкуйте краще за інформацією про нього, бо не володієте тою інфою,що треба, і наводите наклеп.
Відповісти
не заробив ще на мальдіви от і плаває черех світязь )))
Відповісти
Не скоро ще встане наша Україна з колін. Бо люди в головах мають, навіть, не знаю що. Їздить політик на Мальдів - вкрав, корупціонер, не думає про людей. Не їздить - бо ще не заробив. Бля.....не можна цього вже витримати. Слава Богу, що ЄС нас туди не пускає....
Відповісти
Не витримуйте і скоріше ноги робіть звідси! :)
Відповісти
Люди, досить нити. Самі повсідались на диванах і лайно в коментарях розводите. Не потрібно цього! Переплив і молодець! Закладаюсь, ніхто з вас так не змін би! Він пропагує здоровий спосіб життя. Це ж класно. А вам не вгодиш: що людина спортом займається - не подобається, якби от бухав, як інші депутати, о тоді був би для вас класним мужиком!
Відповісти
Наші люди всіх обсеруть) переплив озеро, показав хороший вчинок - значить він гівно. Напився,зробив дтп, вкрав - всерівно гівно). Що не роби всерівно всі гівнюки)
Відповісти
в чому піар? яким чином це мало б вплинути на думку виборців? тим паче, що це не разова акція: наскільки мені відомо, це не перший заплив Гузя. тому думка про "піар", як на мене, не відповідає дійсності.
Відповісти
Люди дорогі навчіться працювати над собою, наш нардеп старається показувати гарний і корисний приклад, а не сидіти вдома і писати усілякі неприємності...Починайте дивитись на себе з іншої сторони і покажіть свій хороший приклад))
Відповісти
В АТО з родинами ! В АТО !!! Не варто прикриватися мандатами, а тільки дітей простих в АТО мобілізовувати і на війну неоголошену відправляти !!!
Відповісти
нормальний парняга - не випиває, не курить, вкалує як проклятий, вчора проплив озеро, сьогодні був на Днях Добросусідства.
Що кому не подобається?
З шахтарями спілкується, по дворам ходить.
Де Лапін? Де Мартиняк?
Як нічого не роблять - то ви нічого і не кажете.
Відповісти
Ото ж бо нічого він не робить, спілкується спілкується спілкується і критикує тих що уже уварли бабла, бов самого поки нема, сам що зробив крім того що багато говорить?!
Відповісти
Я можу 6 метрів пропливсти і все. Оце дає. Запалив публіку....
Відповісти
Але чомусь і нащадків не вирощує...
Відповісти
Я Світязь не перепливу.
Друзі мої теж.
Гузю - респект.
Відповісти
А як ТИ відзначиш День Незалежності?
Навернеш 100 грам?
Чи півлітру?
Пробіжи 5 км - а тоді щось говори!
Пацан проплив 7,4 км. ПРОПЛИВ СВІТЯЗЬ! Я фігію.
Відповісти
а шо вам скажу я... Якщо нардеп постійно пропагує здоровий спосіб життя - це погано? він не на мальдівах, а на світязі! в окрузі своєму працює, можете попитати людей з 19-го округу, вони знають хто такий Гузь і що конкретно для їх населеного пункту зробив чи зробить. Ви мені краще назвіть того, хто це хоча б повторив?
Відповісти
І що зробив? ну конкретно? те що він щось зробить це всі чули не раз, "Гузь готує законопроект, Гузь протестує, Гузь спілкується, ГуЗь плаває через Світязь...." як на мене популізм, те що в нього немає грошей і він не відпочиває на Мальдівах не робить з нього гарного депутата який реально щось робить для виборців! Переплив - молодець, здоровий значить то нехай і вкладе це здоров'я в корисні для людей, а не для себе справи!
Відповісти
Да краще на Мальдіви або Болгарію з Туреччиною ніж до тих хапуг на Світязі і те озеро-вонючку!
P.S. О скільки найманих козачків строчить, грошенята депутатські відробляють :)))
Відповісти
В гідрокостюмі - любий дурень Світязь перепливе!
Нехай би спробував без гідрокостюма (гідрокостюм як рятувалий желет, тримає поверх води навіть коли не гребеш і просто відпочиваєш)... - тоді дійсно був би героєм, а так - один тільки піар і не більше!
Відповісти
МОЛОДЕЦЬ!!! приклад всім, не пиво горілка, а
здоровий спосіб життя.
відпочинок без політики.
Відповісти