Луцьк плаває. ФОТОРЕПОРТАЖ

Луцьк плаває. ФОТОРЕПОРТАЖ
За лічені хвилини місто залило водою.

В таку зливу пішоходів вже не рятують парасольки, а автівкою не завжди можна "перепливти" калюжу.

Лучани активно діляться фотографіями літньої зливи у соцмережах. Ми зібрали добірку фотознімків наслідків грози.





























Крім того, через зливу в місті утворилися затори

Неможливо проїхати і на вулиці Конякіна.

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Теги: дощ, Луцьк
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 21
  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Луцьк плаває як наша Держава а депутати пливуть за течеею.
Відповісти
Hilarious. That's the comedy
Відповісти
тобі дощ мозги промив і ти рідну мову забув
Відповісти
Романюк не вміє висновки робити
Відповісти
зате орден за заслуги 1стуеня отримав.
Відповісти
не за заслуги, а за ПРислужництво..
Відповісти
До чого романюк?! Він погоду регулює? За три хвилини місячна норма води! В будь-якому місті буде те саме.
Відповісти
Ага, зовсім "не при ділах".., тільки ніштякі ділить не забуваючи свою кишеню..
І комунальна служба це не відомство мЄра.. (може нагадаєш коли останній раз "лівньовки" чистились, та виділялись на це кошти не тільки на бумазі?)
От зі своєю бруківкою - він попереду, як і з "Буратіном" та "вєрсальською прибудовою" до Проміня..
Такі зовсім "невинне ягня"..
Відповісти
Топить при всіх мерах і у всіх містах, бо ніяка ливньовка не справиться з такою кількістю води. За звичайних умов все працює справно, то не треба гнати на комунальників.
Відповісти
ну при КРивицькому так не топило
Відповісти
так само топило є фото)))
Відповісти
поступила інформація мер повісився
Відповісти
Якось то негоже дурнуваті пости підписувати чужим прізвищем. Людина, прізвище якої ви використали, не настільки примітивна, щоб писати щось подібне. Будьте певні - життя така штука, що обов'язково відплатить
Відповісти
ану додому!
Відповісти
Поступила інформація, що хтось ідіот.
Відповісти
На зло тобі йолупе живий.
Відповісти
Може так до європи допливемо скоріше
Відповісти
Ага - я гамно за течією :)
Відповісти
Ага - я гамно за течією :)
Відповісти
Самокритично ви себе називаєте)))
Відповісти