Слідчого Луцького міськвідділу зловили на хабарі. ФОТО

Слідчого Луцького міськвідділу зловили на хабарі. ФОТО
Працівниками прокуратури Волині спільно зі співробітниками УСБУ в
області сьогодні викрито на гарячому під час одержання від громадянина неправомірної вигоди у розмірі 200 доларів США - слідчого слідчого відділу Луцького відділу поліції головного управління Національної поліції у Волинській області.

Винагороду правоохоронець вимагав за закриття кримінального провадження.

За інформацією з достовірних джерел, ВолиньPost стало відомо, що на хабарі зловили слідчого Андрій Демидюк. До слова, разом із ним в Луцькому відділі поліції працює і його брат.







Зараз органом досудового розслідування проводяться першочергові слідчі (розшукові) дії, після завершення яких працівнику поліції буде оголошено про підозру у вчиненні злочину, передбаченого ч.3 ст. 368 Кримінального кодексу України.

Ініціюватиметься також питання про обрання йому запобіжного заходу та його відсторонення від займаної посади.

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 20
  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Наші СБУ можуть тільки дільничних на пачці бумагам ловити і слідчих на 100$, а зробити реальну роботу(взяти начальника, суддю, тощо) в особливо великих розмірах вони не спроможні.
Відповісти
Бо лохи
Відповісти
НАБУ зате багато наловили...
Відповісти
Згідна, те саме прокуратура... Ви зловіть суддю, лікаря чи прокурора,а то тільки проти поліцаїв йдуть...,бо ті типу найслабші!
Відповісти
Скільки б не дали зарплати ,а мусор є мусор .Привичка брати .
Відповісти
А яка зарплата? Ви в курсі? Підвищили тоді б задумалися чи варто і цінили би посади.
Відповісти
Ок., а що тоді вчителю робити? Зі всіх учнів хабарі брати чи як? А вихователю????
Відповісти
А вони, типу, не беруть? Ваші діти в школу не ходять? Додаткових занять не потребують, ні?
Відповісти
Дійсно дуже прикро за нашу краіну, це так треба було опустити краіну,щоб слідчий за 200$ справу закривав. Соромно за слідчого, як так? Навіщо в руки береш , мало що є способів? А зарплата так не велика у слідчого в районі 4500 грн.
Відповісти
Так, але в усіх майже зараз так, окрім, касти суддів чи прокурорів. Тих пора саджати і СБУ за бездіяльність! Вони ще жодного суддю та прокурора не зловили! Де вони були коли війна починалася? Де вони коли зараз таке робиться???Одні дешеві відмазки....
Відповісти
Як завжди віддуваються на мєлких рибках,та хто в Україні відмовиться від 200 баксів, ловіть реальних хабарників а не простих смертних...
Відповісти
Ви ловить тих верхушок які беруть не 200$ а тисячі$. В яких машини та будинки по мільярдах! Ти попробуй виживи в нашій країні за 4500 грн. В кого є сім'Ї,малі діти,а комунальні в нас які! Хай дадуть так як обіцяли по 12000 грн,тоді і не треба хабарі брати.
Відповісти
І НІЧОГО НЕ ЛОВЛЯТЬ
Відповісти
Андрійко ми за тебе , держись, все буде добре, догана максимум!!!
Відповісти
Ч. 3 ст. 368 КК України - карається позбавленням волі на строк від п’яти до десяти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років, з конфіскацією майна.
Патрульний, Ви десь в космосі літаєте. Це все заслужено. Країна починається з себе!
Відповісти
це прокуратура написала? яка сама там працює чесно хоч?Ви хоч Конституцію знаєте, дітки\жінки\коханки,а???
Відповісти
Тоже мені хабар 200 $))) зробили таке шоу буто би він взяв 10000$. людей вбивають і То менший кіпіш роблять! Хай зайдуть до лікарів наших,які нагло називають такі суми,що Андрій просто віддихає!!!
Відповісти
от і я про шо. так, вимагавв, ок,алеце така смішна сума,що страх.ви на операцію спробуйте піти чи родити дитину в цій країні, теж мені "герої" дешеві...
Відповісти
Мда! аж смішно стало!Таку показуху розвели! Як затримати Контрабандистів з декількома блокасми сіжок чи трьома кусками бурштину то можуть,зловити слідака на 200$ можуть ! а як суть до діла то самі на лексусах і тойотах їздять! і хати строять по 4 поверхи! Нуда це ж не їхнє це їм бабця і дідусь дають покататись, і зати строять бо на базарі кріп продавали пару років які пенсію мають в 1500 грн.
Відповісти