Микола Романюк у день народження отримав подарунок для міста. ФОТО

Микола Романюк у день народження отримав подарунок для міста. ФОТО
Міський голова Луцька Микола Романюк із нагоди Дня Незалежності та свого дня народження прийняв у подарунок для територіальної громади міста сертифікат на встановлення 10 лавок та 10 сміттєвих урн у сквері Героїв Майдану від ТзОВ "Казкова оселя".

Вручення відбулося у середу, 24 серпня, під час святкових заходів, - повідомляє Конкурент.

Директор фірми Костянтин Дубик зазначив, що подібні подарунки для посадовців – це європейська традиція.





"Свого часу королеві Єлизаветі презентували лавку, яка тепер встановлена у центрі Лондона", – розповів чоловік.



Романюк зрадів подарунку, сказавши, що чудово отримувати такі речі для жителів міста.



"Щиро вам дякую, мені дуже приємно приймати такі подарунки, передайте мою вдячність Андрію Володимировичу (Андрій Покровський – засновник ТзОВ "Казкова оселя"), а я потім особисто теж скажу", – сказав мер.

Представник "Казкової оселі" сподівається, що такі привітання для керівників міста та області стануть традиційним явищем для Волині, оскільки від цього виграє громада. Лавки та урни буде встановлено найближчим часом.

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 21
  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
кльовий броник...
Відповісти
гарний подарунок для плебсу - бак для сміття. Даби хам вчився культури.
Відповісти
Подарунки в стилі Покрови!!!!!!
Відповісти
хм, а що з Романюком, старіє по часах чи хворий. я аж не впізнала спочатку.
Відповісти
Що це Романюк за медалей собі начіпляв? За які заслуги і хто йому їх дав?
Відповісти
якби ви цікавились, то знали би, що він сьогодні став повним кавалером, оримавши орден за заслуги І степені.
Відповісти
а до того половинчатим був кавалером?
Відповісти
а ви прикидаєтесь половинчатим, чи такий є?
Відповісти
Сьогодні свято. Для голови міста воно подвійне. Старієш і ти: на жаль чи щастя, лічильник часу працює для усіх в одну сторону. Для нати - теж.
Відповісти
йому дав Порошенко!
Відповісти
А як цікаво піпл "хаває" відсутність на всіх державних святах та урочистостях голови облради Палиці? Це ж яке неподобство, якщо не сказати більше... Всі "патріоти" схвачені, за все заплачено... Такого ще в історії не було, який сором і головне тиша... Агов патріоти, чому мовчите... Ганьба!!!
Відповісти
Це дійсно непристойно, будучі головою облради ігнорувати нагородження героїв не тільки живих, але і полеглих та їх батьків, жінок, дітей.
Романюк з усіх мерів за 25 років є найпродуктивнішим, недоліки теж є, але ідеальних людей не існує.
А от Палиця до людей не ходть, цурається, думає грошима посипле і всі продадуться, а от не всі, людям інколи слова підтримки та вшанування пам"яті сина, що загинув, дорожче за гроші.
Відповісти
Правду говорите..
Відповісти
продадуться. то ж полішмани
Відповісти
Палиця боїться людських запитань.Де був під час Майдану?Чому голосував за харківські угоди?Чому був затятим прогульником засідань ВР? Де КрАЗи ?
Відповісти
Палиці взагалі все одно як живуть волиняни.
Але ж вони за нього голосували !
У лучан є проблеми кожен день.
А голови обласної ради немає !
Шановні волиняни ви мудрі - зробіть висновок.
Не продавайтеся за 200 грн . !
Відповісти
А реально що з мером?
Відповісти
Вік своє бере, але мер працює, про місто дбає, від людей не ховається, роботу робить, обов"язки виконує.
Відповісти