ТОП-7 цитат від директора Північно-Західного РУ ПриватБанку

ТОП-7 цитат від директора Північно-Західного РУ ПриватБанку
1) «Я випередив 20 претендентів на посаду директора Північно-Західного регіонального управління ПриватБанку».

2) «На Волині ПриватБанк – незмінний лідер понад 20 років. А останні півтора року Північно-Західне управління – номер один ще й у рейтингу РП нашого банку».

3) «Кожен працівник заробляє по-різному. Для молодої активної людини обмежень немає».

4) «Депозитний портфель у нас зростає – клієнти гроші хочуть зберігати надійно та одержувати відсотки. Дуже багато клієнтів у 2014 році забрали кошти, й ось зараз вони їх повертають».

5) «Надзвичайно важливий плюс – ми регулярно знижуємо ставки за депозитами. Це перший прояв того, що економіка в державі оживає, і ми з надією дивимось у майбутнє».

6) «На Волині вже проінвестували майже 30 проектів КУБ на суму понад 3 млн грн. У роботі ще 20 проектів».

7) «Коли є відкритість, прозорість – тоді є й довіра. Без довіри, я вважаю, банк не може взагалі функціонувати».

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 15
  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
8. Чим більше банк рекламують, тим більші він має проблеми.
Відповісти
А де ж Якимів?
Відповісти
У Львооові, на рОдіне.
Відповісти
там вже ніяка реклама не допоможе- клієнти міняють приват переважно на ощад ,працівників толкових не залишилося - "дорулився" Якимів і втік
Відповісти
Міняють ті, хто дійсно розуміє, що банку наступає крах!
Відповісти
так- банк змінився у гіршу сторону - найкращим він був при Романюку !та команда його була просто легенда !
Відповісти
"Приват" ввів доволі неприємну інновацію - ліміт на зняття готівки із зарплатної (!) картки - 3 тис. Надалі слід очікувати, що свої зароблені кошти прийдеться "вигризати" в чергах до каси Приватбанку.
Відповісти
Піднімайте ліміт та знімайте хоч 500тис. в день через касу. Правда якщо суму крупну зняти хочете, то замовте через 3700 або у працівника відділення. А ліміт встановлюється з ціллю безпеки.
Відповісти
Ні, це Ви повинні до мене дзвонити і уточнювати ліміт залежно від мого розміру ЗП, а не я за вами маю бігати та в чергах у касі вистоювати. Так зрозуміло ?
До речі, з метою безпеки ліміти встановлює НБУ - цих норм абсолютно достатньо. Якщо в банку проблеми з ліквідністю, то не варто їх маскувати і прикриватися "безпекою", оскільки раніше такого не було, а кіберзлочинність не менша і не більша.
Відповісти
Відчувається що Коломойському скоро кінець. Чужа це особа в Україні як усі ці олігархи....
Відповісти
А імя у цього директора є? Ну не із поваги до замовника, так хоч із поваги до читачів?!
Відповісти
ви праві на всі 100% ,а колись там було гасло "дорожче за золото- клієнт"так , еволюція пішла не у той бік.
Відповісти
хотіла б прочитати коментарі ,але не можу зареєстуватись чомусь-думаю не пускає через те , що я критикую недолугих працівників банку :які обманюють і банк і клієнтів.
Відповісти
А порядку в Дубровиці як не було так інема!
Відповісти
Чому в Дубровиці касир не приймає платежі в касі , а відправляє в термінал. Я хочу через касу-бо я КЛІЄНТ приватбанку . Вибачте чого якесь ЧУДО диктує свої правила? Де ті працівники які обслуговували швидко і з посмішкою і бажали клієнтам приємного дня і запрошували ще . От тоді і хотілось заходить в банк ,бо знала шо тобі ніхто не нахамить і не набурчить на тебе. Хамство тепер стала візитною картою приватбанку!
Відповісти