У Луцьку відроджують судноплавство з песпективою плавати до Гданська і Херсона

У Луцьку відроджують судноплавство з песпективою плавати до Гданська і Херсона
Підприємець Олег Кербалай власними силами відроджує судноплавство у Луцьку.

Вже незабаром Стир розчистять від пляжу в парку Лесі Українки до Крижівки, Рожищенського району.

Річкою буде ходити прогулянковий катер на 8 місць.

Про те, що було, як його нищили та про перпективу флоту у Луцьку читайте у матеріалі: Навіть не дали попрощатися з кораблем, - капітан останнього Луцького судна.

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 11
  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Цікава ідея) побачимо, що вийде
Відповісти
Вийде, що й завжди виходить...
Відповісти
буде волинська фльота...
Відповісти
скільки, на думку фахівців, коштуватиме квиток економ-класу до ґданьска?
Відповісти
Щиро бажаю успіху
Відповісти
Копнуть піску і на тому все скінчиться.
Відповісти
Дивись глибше... Читай між рядків: "Вже незабаром Стир розчистять від пляжу"
Відповісти
Чекаемо хоча б катамаранчика, або плота, а ще б добре якби продовжили дитячу залізницю на декілька станцій все одно в місті більше нічого цікавого немає,(крім зоопарку).
Відповісти
Відроджують судноплавство з песпективою плавати до Гданська і Херсона. А може й до Лондона та Нью Йорка? )). Стир розчистять і будем плавати маршрутом Луцьк - Крижівка - Гданськ - Лондон. Правда з такою глибиною Стиря лише на надувних матрацах. Нагадує розповідь Остапа Бендера про Нью Васюки.
Відповісти