«Волинь» перемогла «Славутич» у Черкасах

Луцька «Волинь» здобула перемогу над черкаським «Славутичем» з рахунком 3:1.

Про це 23 вересня повідомляє прес-служба ФК «Волинь».

У матчі 1/16 фіналу Кубка України команда Анатолія Дем'яненка подужала нижчих за класом.

«Волинь» на стартовий поєдинок нового розіграшу Кубка України приїхала у Черкаси, в яких після створення нового клубу – ФК «Славутич» – знову відновився футбольний ажіотаж. От і на Центральному міському стадіоні «Волинь» окрім духового оркестру зустрічали десять тисяч глядачів, спраглих до футболу високого рівня. Спеціально на цей поєдинок у Черкасах зробили вільний вхід на матч, а кожна школа міста пообіцяла «виставити» на гру щонайменше 50 школярів-вболівальників. Лучани ж, хоч і не привезли до Черкас кількох гравців основного складу, але ретельно готувалися до поєдинку і прибули на гру за два дні до неї.

«Славутичу» вдалося реалізувати контратаку на 87-й хвилині поєдинку, яку точним ударом реалізував Гуд. Однак «Волині» вдалось врятуватись від поразки на четвертій доданій хвилині матчу: гол забив Овонікоко і перевів поєдинок в овертайм.

Футболісти «Волині» на радощах забили ще два м'ячі протягом першої додаткової 15-хвилинки. На 96-й хвилині воротаря «Славутича» змусив капітулювати Насонов, а ще через хвилину Павлов зняв усі питання про переможця.

Україна. Кубок. 1/16 фіналу.

Славутич (Черкаси) - Волинь (Луцьк) - 1:3 (дод. час)
Голи: Гуд, 87 (1:0); Овонікоко, 90 +4 (1:1); Насонов, 96 (1:2); Павлов, 97 (1:3).