На церемонію в Ріо білорус-відчайдух вийшов з прапором Росії

На церемонію в Ріо білорус-відчайдух вийшов з прапором Росії
Під час церемонії відкриття Паралімпійських Ігор в Ріо, яка відбулася на стадіоні «Маракана», білоруські спортсмени пройшлися з прапором РФ на параді збірних-учасниць Паралімпіади-2016.

Міжнародний паралімпійський комітет (МПК) встановив особу
білоруського паралімпійця, який виніс прапор Росії, - інформує Плюс спорт.

МПК приступив до вивчення можливих заходів покарання спортсмена з даного питання.

Раніше глава Паралімпійського комітету Білорусі Олег Шепель заявив, що білоруська сторона повинна підтримати російських паралімпійців, і він особисто візьме прапор Росії на трибуну під час церемонії відкриття Ігор-2016.

Глава Міжнародного паралімпійського комітету (IPC) Філіп Крейвен 7 серпня оголосив, що комітет прийняв одностайне рішення про відсторонення росіян від Паралімпіади-2016 і позбавлення Паралімпійського комітету членства в
організації. ПКР 15 серпня подав апеляцію до Спортивного арбітражного суду, який 23 серпня її відхилив.

Російські паралімпійці вперше в історії не візьмуть участь в Паралімпіаді, яка відкрилася в середу ввечері в Ріо-де-Жанейро, а виступлять на спеціально організованих змаганнях 8-9 вересня в Підмосков'ї.

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 19
  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Дійсн, відчайдух, а не ватник. І повернеться він до себе у Білорусь (а не туди куди ти, майданутий, написав), з високо піднятою головою!
Відповісти
Не робіть героя з нічого. Хлопцю трохи приплатили. Можливо більше, аніж він отримав би медаль, яку ще не завоював. А те, що він підставив свою команду, то йому до одного. Справа ж не в прапорі, а в зневазі до країни, за яку виступаєш. Якою б вона не була.
Відповісти
Молодець! Адекватна людина, яка розуміє що підтримка своїх братів-параодімпійців важливіша ніж брудна політика.
Відповісти
Як може бути адекватною людина,що підтримує агресорів-фашистів?
Відповісти
при чому тут агресори - фашисти, він же не ніс прапор Блоку петра потрошенка
Відповісти
І ви, нешановна, також * молодець*, як тішетеся кацапським прапором!!!!!!!
Відповісти
В Росії теж люди, і не всі"агресори". Там майже у кожного українця живуть родичі! І що тепер??? Із-за нікому непотрібного, дурного конфлікту (війною назвати важко) східної україни, мені почати ненавидіти весь народ російський???
Відповісти
Згоден, пані Ірино, підтримую!
Відповісти
Немає конфлікту, є війна, справжня реальна війна, де російська армія з російської зброї, під російським прапором стриляє російськими кулями по бійцях української армії на українській території.

Те, що війна нікому непотрібна - незаперечний факт. Але кремлю плювати на це, на свій народ, на сусідні країни, на весь світ. Тільки коли весь світ їх за це не навидить - вони ображаються, як діти і в ракети починають гратися, а потім боінгі падають.
Відповісти
Непотрібно було лізти туди і кидати наших хлопців(непідготовленних і які не бачили зброї ніколи) на випробовування долі. Такі розумні, докричалися на майдані, кому стало легше жити тепер? Росію бояться, і це факт. Європа маріонетка така ж як і америка. Наші люди в політиці нуль.нажаль.
Відповісти
ви обмежені чи сліпі? хто куди заліз? до чого тут майдан, якщо крим захопила росія, донбас захопила росія!
хлопців кинули? зараз ми розуміємо, що янукович розвалив армію на догоду кремлю, тому і гинули хлопці непідготовленні і які не бачили зброї ніколи, а ішої армії НЕ БУЛО! хто винен? майдан?
Відповісти
Якби росія захотіла, то захопила б цілу україну ща два дні. За крим ніхто і палець не підняв, порівняли армію росії і україни( донбас попррсив, купмв зброю, їм продали, як і весь світ так робить! Англія, америка спонсорує іран, ірак, сирію...і т.д. це ринкові відносини! Так само і на сході! Армію розвалили ще при кучмі! БОЖЕ ЯКІ Ж ВИ ДАЛЕКІ
Відповісти
росія захотіла, тільки нафту сша опустили в 3 рази і це стало попередженням, що підуть далі, буде як з срср, накриється жіночим статевим.
донбас не просив, просили провокатори з росії, які розгойдували ситуацію.
якби раша не привела свою армію на донбас, то українська армія його від бойовиків зачистила б за два тижні.
БОЖЕ ЯКІ Ж ВИ ДАЛЕКІ
Відповісти
І терористи в сирії стріляють американською зброєю, хто платить, той і купує.(хоча можна було б перестріляти ігілівців за два дні) так ні,кому ж продавати патрони потім? Робіть висновок.
Відповісти
Марина- поменше дивіться телевізор, а побільше читайте, це розвиває логіку
Відповісти
Так логіка ваша в чому? Виправдати дії кремля, анексію Криму, збитий боінг, фінансування путіним днр та лнр?!
Не треба пудрити мозок, дурних вже давно немає, розпятим хлопчиком ватніків лякайте.
Відповісти
Поосто непотрібно називати всіх росіян агресорами, агресори по цілому світу є. Хто збив боїнг ще потрібно розібратися. Якби не польша під боком, давно б вимерли з голоду наші славні майданівці,з яких все і почалося( і анексія, і днр і лнр!) Поки олігархи рулять, будемо гризти сушку і кричати яка ж росія погана.
Відповісти
Та не треба перекручувати, я не про росіян, а про дії кремля, російського керівництва, очі відкрийте і слова читайте.
Боінг збила російська армія, доведено і визнано світом.
Анексія, днр і лнр почались не з майдану, а з приходу російської армії на українську територію.
З майдану почалось вигнання януковича, який, як вже всім відомо, розвалював державу за для власного збагачення.
Золотий батон вам в поміч, БОЖЕ ЯКІ Ж ВИ ДАЛЕКІ.
Відповісти