«Шахтар» і «Динамо» зіграли внічию

Матч сьомого туру чемпіонату України з футболу між донецьким "Шахтарем" і київським "Динамо" завершився нічиєю 1:1.

Після першого тайму поєдинку попереду були кияни, - повідомляє ВВС Україна.

На 24-й хвилині матчу рахунок відкрив півзахисник "Динамо" Олег Гусєв, реалізувавши пенальті.

Але у другому таймі на 75-й хвилині бразильський півзахисник "Шахтаря" Дентіньо зрівняв рахунок.

Матч відбувся на харківському стадіоні "Металіст", і трибуни були вщент забиті вболівальниками.

Перед матчем букмекери віддавали перевагу донецькому "Шахтареві": у випадку перемоги "гірники" відірвалися б від динамівців на шість очок, але нічия їх також цілком влаштовує.

Зараз у турнірній таблиці вони перебувають на першому місці із 19-ма очками. "Динамо" посідає другу сходинку із 16-ма очками.

Останній матч між цими двома лідерами українського футболу відбувся у липні. Це був поєдинок за Суперкубок, який за післяматчевими пенальті виграло "Динамо".