вхід реєстрація

Прокуратура Волині затримала податківця на хабарі

Прокуратура Волині  затримала податківця  на хабарі
Сьогодні, 11 вересня, слідчим відділом прокуратури Волинської області спільно з Управлінням Служби безпеки України в області та Управлінням внутрішньої безпеки ГУ ДФС в області під час одержання неправомірної вигоди викрито співробітника Управління контролю за обігом та оподаткуванням підакцизних товарів ГУ ДФС у Волинській області, - повідомляє прес-служба відомства.

Встановлено, що оперативний працівник вимагав та одержав від громадянина неправомірну вигоду за не перешкоджання здійснення торгівлі підакцизними товарами.

На даний час проводяться невідкладні слідчі дії, вирішується питання про обрання запобіжного заходу, оголошення підозри та відсторонення від посади.

Дії підозрюваного попередньо кваліфіковано за ч.3 ст. 368 (одержання неправомірної вигоди) Кримінального кодексу України.

Зауважимо, що за вчинення вказаного злочину передбачена кримінальна відповідальність у вигляді позбавлення волі на строк від 5 до 10 років.
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 16
  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Смоляр Олег Вікторович . Я Тебе попереджав!
Відповісти
В якій ще краіні ,крім Украіни ,людьми правлять хапуги ,злодіі і всяка сволота?
Відповісти
То підполковник Смоляр (поліціонер-корупціонер)
Відповісти
А хто той Смоляр?
Відповісти
Так кого і за що приняли, хтось знає, яка реальна ситуація, чи просто так пишуть
Відповісти
Ще рік тому на хабарах затримували податківців - і що з того ?..
Відповісти
Шановні писаки та попереджальники: "Смолка мишаня" та "Саша", перед тим як щось "плісти" в коментах, треба розуміти та орієнтуватись в ситуації.!!!
Це називається "чув дзвін, не знаю де він"
Відповісти
Хоча, я помилився ....."Смолка мишаня" та "Саша", які ви нафіг "шановні"!!!
Відповісти
На хабарi попався один iз працiвникiв оперативного управлiння Жабський Вiтя, вiн виконував вказiвки Гириковича i Павлючика. Банду потрошки починають розбирати.
Відповісти