На Волині замотаного в скотч ґвалтівника у поліцію здали батько і хлопець потерпілої

На Волині замотаного в скотч ґвалтівника у поліцію здали батько і хлопець потерпілої
Ґвалтівника дівчини з Луцька, якого правоохоронці розшукували ще від 28 серпня, у селі Чаруків спіймали батько і хлопець потерпілої.

Вони замотали її кривдника у скотч, кинули у багажник та привезли у поліцію, - повідомляє «Преса України».

В той день, коли дівчину зґвалтували, вона відразу подзвонила родичам і сказала, що її силоміць утримують. Поліція оточила поле поблизу вулиці Мамсурова, що в районі цукрового заводу. Знайшли телефон. Потім прибігла дівчина, яка повідомила, що втекла від насильника, і що він її зґвалтував. Правоохоронці встановили особу підозрюваного і оголосили його у розшук. Йому 38 років.

А в суботу, 10 вересня, його привезли у поліцію батько і хлопець потерпілої дівчини. Вони розповіли, що кілька днів «вичисляли» ґвалтівника. І потім затримали його у селі Чаруків. Зв’язали його, обмотавши скотчем, кинули у багажник автомобіля і доставили у Луцький відділок поліції. Вони стверджують, що ґвалтівник зізнався у скоєному. На даний момент слідчі дії тривають.


Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 23
  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Вiдпустiть активiста!
Відповісти
нічого, за законом савченко за рік-другий і випустять.
Відповісти
цікаво, а що робила поліція???
а то простий народ шукає, бо воно їм і справді більш потрібно.
Відповісти
З такою поліцією ,судами і прокуратурою як у нас ,люди самі почнуть творитьи суд як колись було на Дикому Заході в Америці .
Відповісти
А де моє повідомлення про кастрацію? Ой я мабуть образила гвалтівника. Прошу пробачення.!
Відповісти
Дійсно, а чого не кастрували?А можна ще було випадково прищемити яйця кришкою багажника.
Відповісти
Давайте ще більше б скоротити мєнтів...хай патрульна займеться
Відповісти
На зону його в тому скотчі. Там його вже не дочекаються!!!
Відповісти
і зразу печалькі посипались,шановні читачі волинь пост, вам що, баби не дають?, тому ви кожну новину коментуєте все пропало, петяагенткремлягосдепа? Пітушка і так покарають в "местах не столь отдаленных"
Відповісти
Ні, просто ти ще в житті мало бачило, а люди,які щось бачили кажуть те,що є.... Для полішуків,які макс. на море поїхали в Одесу,то може й "клас", а ті,які нормальні, то знають,що пишуть,що в країні робиться....
Відповісти
нові поліцейські чудово прилаштувались.....зі старими слідчими на пару.....заробітну плату отримують справно.....а свою бездіяльність пояснюють що скоротили штати і вони не встигають справи розкривати.......бідолашки......
Відповісти
о так давно не було подібних коментарів, багато наробив, рАботнІК?
Відповісти
А вони так роблять,як виступав президент і казав:"Ви так поступайте,як будто рибу ловите,зловили і відпустили, або дали втекти"Ось так і працюють у нас служби
Відповісти
Давайте всі вийдемо на вулицю і будемо затримувати гвалтівників і на місці ж їх карати,те саме зробимо із грабіжниками та рештою злочинців.
Відповісти
Так, а ще вішати, особливо, таких як ти!!!!Тоді в країні і буде порядлк,коли таку наволоч позатримують люди,
Відповісти
Тихенько треба було в лісі прикопати і все сказали би втік в днр
Відповісти
родичі мусили знайти,бо воно їх боліло,а поліція у нас не шукає злочинців - вони навчилися грамотно писати відмовні листи,от і тикнули ім в обличчя,Якщо його спіймав батько,скрутив і привіз ментам,то начорта ви там всі треба!
Відповісти
вона і грамотно писати не вміє...., реформа,нажаль,провалилася і це факт! бо всі знають кого ту ди набрали....
Відповісти
Один батько знайшов свою мертву дитину на териконі, інший знайшов гвалтівника, де поліція???
Відповісти
А ТАМ ДЕ Й ШПИГА,ДЕ ПРОКУРАТУРА,СУДИ І ТАК ДАЛІ.. КОГО ТУДИ ВЗЯЛИ І 3 МІСЯЦІ ВЧИЛИ?)))Самі подумайте.....
Відповісти
Ігор-100% правда,
Відповісти
А ШО Ж ВЕРХНЮ ЧАСТИНУ НЕ ЗАМОТАЛИ . ХЛЄБАЛО З НОСОМ -ЗАСКОТЧУВАТИ І В ЗЕМЕЛЬКУ.
Відповісти