В Луцьку чоловік впав у котлован з висоти і загинув. ФОТО

В Луцьку чоловік впав у котлован з висоти і загинув. ФОТО
В Луцьку на проспекті Василя Мойсея чоловік впав у котлован і загинув.

Про це ВолиньPost стало відомо з достовірних джерел.

За попередніми даними, на кільці проспекту навпроти кінотеатру "Промінь" проводилися будівельні роботи. Там викопали котлован і працювали робітники. Один із чоловіків впав у нього і загинув.

Наразі на місці працюють лікарі швидкої допомоги та рятувальники.



Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 14
  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
напевно стало погано людині..бо яма неглибока..
Відповісти
Ні іншому сайті новин читав що глибина ями 7 метрів, і на дні асфальт..
Відповісти
тоді да...шкода...
Відповісти
Звідки на глибині 7 метрів взятись асфальту?
Відповісти
поклав хтось мабуть
Відповісти
А нащо він на дні 7-ми метрової ями яку потім все одно засиплять?
Відповісти
там поряд сбу і колишні ракетні війська, хто його знає шо там ше під землею, може не тільки асфальт, а і рейки, і потяги ходять. ну потяги не потяги, але велосипедна доріжка запросто
Відповісти
Уважніше читайте не 7 м., а 3,7 м.
Відповісти
Царство небесне..вічна память
Відповісти
мабуть п'янезний був як чіп. ну яма, ну і шо, чого в неї заглядати
Відповісти
Чого там було лазити?! Там не пшохідна зона! Цікаво чи п*яний чи тверезий був!?
Відповісти
Та не п'яний, на іншому сайті пише все детально, чоловік був начальником будівельників які там щось робили, підійшов до краю траншеї і нагнувся щоб подивитись як виконуються роботи, земля з під ніг обсипалась і він так головою вниз і полетів...
Відповісти
Чому коментарі удаляєм????
Відповісти
Прохання удаляти ще коментарі неадекватних людей які пишуть несінітнеці.Причина смерті відома.А цей моральний урод не розуміє що пише.Прохання Ані чи хто відповідає за статтю удалити коментар " зрячого".
Відповісти