У Луцьку досі не з’ясували причини смороду вночі. Закликають «стукати»

У Луцьку досі не з’ясували причини смороду вночі. Закликають «стукати»
Вже місяць лучани, а особливо мешканці центральних мікрорайонів міста, скаржаться на каналізаційний сморід. Неприємні запахи суттєво чути у темну пору доби.

Проблему сьогодні обговорювали під час оперативної наради в Луцькій міській раді.

«Спільно з працівниками «Луцькводоканал» двічі проведено обстеження самопливної каналізаційної мережі, очисних споруд. Порушень не виявлено. Вирішили провести роз’яснювальну роботи з підприємцями. Ще раз перевірити мережу та закрити каналізаційні колодязі в місцях ймовірного злиття нечистот», - розповів про зроблену роботу начальник відділу екології Луцькради Анатолій Гламазда.

«Добре, що ви всім роздали розпорядження. Але я вважаю, що причина не встановлена», - відреагував Луцький міський голова Микола Романюк.

Ймовірна причина розповсюдження неприємних запахів у Луцьку, - стверджує влада, - нечесні підприємці, які зливають у каналізаційні колодязі різноманітні відходи. Це можуть бути відходи м’ясопереробних комбінатів, забойних цехів не лише міста і Луцького, а й з інших районів області.

Відтак влада закликала мешканців у разі фіксації таких дій повідомляти «куди слід».

Зазначимо, що цього року муніципали вже склали 8 протоколів про зливання автомобілями нечистот.

Луцький мер дав екологам ще тиждень часу, аби ті з’ясували справжню причину смороду в місті.

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 16
  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Точно "по ночам"? Грамотєї....
Відповісти
Допоки полішуків не наперло - не смерділо.
Відповісти
Таких як ти.
Відповісти
неприкидайтесь що незнаете очисніспоруди вишків
Відповісти
Ринок Формула зливає свої нечистоти у дощову каналізацію на Кравчука.
Відповісти
Це запах Вишківських очисних чути то в Луцьку то в зміінці. Як вітер дує
Відповісти
нюхайте для розмаїття...
Відповісти
Влада що хочу те робить а прості люди і нюхайте і платіть і ніяких прав у людей немає. Якщо смердить то може за сміття вже не платити а о взагалі що ті владці у кабінетах ролять? Що вони там вирішують вони і людей простих не бачать а тим більше їхніх проблем
Відповісти
Смердять рогулi-активiсти
Відповісти
воняє, то відійди...
Відповісти
просто вражає свята наївна необізнаність нашого мера та його кАманди!!! На вишківських очисних з полів-відстійників проводять виїмку та вивіз грунту-дефекату. Ще й умудряються його продати дурням на поля в якості добрив.
Відповісти
Запах вонючих фекаліїв виливають в перший відстійник .що найближче до села Липляни.кілька разів на день.а "запах французьких духів" чути в радіусі трьх кілометрів,і головний інженер прекрасно знає,що туди ллють,а після капітального ремонту,який обійшовся Водоканалу майже триста тисяч грн,а робили його "фахівці" очисних спруд,взагалі дихати немає чим. Надія на природу,куди вітер подує. А іл,який пообіцяли не возити на поля,ще і по своєму дає запах ще на більшу територію.Сморід з очисних,це точно,нехай владці приїдуть і понюхають,тільки без попереднього запису у Строка.
Відповісти
Кубло в парфомея на території
Відповісти
Вчора їхав на дачу до ГіркоПолонки там на розвилці на цукровий такий запах можна було вирвати все що було.Це по ночам міняеться вітер і несе ту смердоту.А ще по ночам відчувається запах на40 кв.горять торфянники біля Колок.
Відповісти
Вчора їхав на дачу до ГіркоПолонки там на розвилці на цукровий такий запах можна було вирвати все що було.Це по ночам міняеться вітер і несе ту смердоту.А ще по ночам відчувається запах на40 кв.горять торфянники біля Колок.
Відповісти
По ночам уже давно в районі 33 кв. смердить димом. наче шини палять. Просто жах. Чомусь про це новин немає зовсім. Що всіх влаштовує? Продуктів розпаду та мёясопереробки, тим більше гівна, не помічала. Це їдкий дим резини. Хоча можливо в кожному районі свій сморід.

Відповісти