У Луцьку пасажир обікрав таксиста

У Луцьку пасажир обікрав таксиста
Пасажир таксі конфліктував з водієм та викрав його особисті речі.

Про це повідомляє Патрульна поліція Луцька на сторінці у Facebook.

Сьогодні, близько півночі, патрульні отримали виклик, що по вулиці Гордіюк відбувається конфлікт між водієм таксі та пасажирами, який переріс в силове протистояння.

Пасажири викрали з автомобіля гроші та планшет, водій таксі власними силами затримав особу та викликав поліцію.

Інспектори з’ясували, що затриманий, на якого вказував таксист, є директором одного з луцьких підприємств та екс-кандидатом у депутати міської ради.

Оскільки був факт викрадення особистих речей, на місце пригоди викликали слідчих.

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 17
  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
наказувати тих таксистів! обманюють вони! і деруть грн з людей!
Відповісти
деруть гроші , за те ,що вас привезли куда ви сказали? і тому потрібно їх грабити? забирати планшет і гроши?!
Відповісти
сагласен!
Відповісти
Таксисти,це паршиві і брехливі покидьки!!!
Відповісти
ЦЕ не таксисти такі! а люди в нас такі, їх скрізь хватає
Відповісти
Кожен судить по собі...
Відповісти
Не вірю що підприємець обкрадав би таксиста а от таксисти можуть не раз після їх пропадали телефони і гаманці.
Відповісти
Як можна всіх людей міряти по собі? Ви ж не знаєте що там відбувалось насправді. В таксистів робота не з медом. Згадайте скільки їх гине. А взагалі треба поважати будь яку людину, якщо ми ЛЮДИ, звичайно
Відповісти
Та п'яні мажори просто захотіли розважитись.А на таксиста нема чого гнати
Відповісти
Хорошенко святослав Вячеславовтвия балатувався в міську раду луцька 4 11 95
Відповісти
Це той пасажир !!!!
СВЯТОСЛАВ ХОРОШЕНКО: «МУСИМО СТАТИ ВЛАДОЮ НА МІСЦЯХ І ЗМІНЮВАТИ ДЕРЖАВУ»
Відповісти
А де другій падно пасажир?! втік гад!
Відповісти
Ось така сімейка живе в Луцьку. Тато поважний чоловік, бізнесмен, дає роботу людям. А синок таксистів грабує, напевно збирає гроші на розвиток власного бізнесу...
Відповісти

Хорошенко Вячеслав Леонідович, підприємець
Той що має свій власний бізнес,
вулиця Львівська, 85,
ХОРОШИЙ СМАК, МЕРЕЖА МАГАЗИНІВ

навіщо уніжатися і обкрадати того бідного таксіста, який ж тебе і привіз додому ...?

Відповісти
Та ні, то син Леонідовича
Відповісти
СВЯТОСЛАВ ХОРОШЕНКО: «МУСИМО СТАТИ ВЛАДОЮ НА МІСЦЯХ І ЗМІНЮВАТИ ДЕРЖАВУ»

«Хороший смак» у Луцьку знають. Продукція цієї торгової марки користується попитом у магазинах міста. А виконавчий директор підприємства Святослав Хорошенко останнім часом неодноразово був «на слуху» в ЗМІ через участь у спільних із владою міста соціальних проектах, зокрема, і тих, що спрямовані на допомогу військовим у зоні АТО.

На старті виборчих перегонів його прізвище з’явилося в списку кандидатів у депутати до Луцької міської ради від «Блоку Петра Порошенка «Солідарність». Для чого бізнесмену йти в місцеве самоврядування і чому він приділятиме першочергову увагу, якщо виборці довірять йому представляти їхні інтереси, ми спробували з’ясувати під час цієї розмови.


- А першочергову увагу він приділить ...
Відповісти