Троє хлопців вчинили розбійний напад у Луцьку. ФОТО

Троє хлопців вчинили розбійний напад у Луцьку. ФОТО
Близько півночі патрульні отримали виклик з вулиці Карбишева про розбій.

Невідомі особи напали на заявника, нанесли йому тілесні ушкодження та викрали мобільний телефон з документами, - йдеться на сторінці патрульної поліції у Фейсбук.

Патрульні оперативно відшукали підозрілих осіб. Під час огляду у одного з них виявили документи, які могли належати потерпілому.

Усіх 3 хлопців затримали та доставили у відділок поліції, де передали слідчим.

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 29
  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Нарешті навчились поважати приватне життя і закривати обличчя... йдем в європу
Відповісти
Гоп-стоп, ми пiдiйшли iз-за вугла
Відповісти
пацаны к успеху шли)
Відповісти
пацаны к успеху шли)
Відповісти
А чого приховали обличчя? Можливо це їхній не перший "епізод"...може хто і не звертався...а тут така можливість! Та й лучани мали б знати своїх місцевих "Робін Гудів":) !!!
Відповісти
Згідний.Щоб ту наволоч на вулицях пізнавали і одразу подалі ховали гаманці.
Відповісти
Впаять по 10 лет каждому и других малолеток на зону к этим ушлепкам на экскурсию водить, чтоб знали, чем поход к успеху закончится.
Відповісти
Яким мдаком треба будти щоб таких 3 дрища навешали люлєй патерпевшому
Відповісти
тобі дуже підходить твій нік, але без слова Луцьк... подивись в дзеркало, ну, що побачив там когось?
Відповісти
тебе це хвилює ,санта клауса побачив,який судить поліцію нову,яка нікого не трогає.
Відповісти
Слухайтп волинь пост у вас вже стає не цікаво (коменти видаляєте ви як політична повія
Відповісти
да це правда
Відповісти
на зону їх, рочків на 5, а краще на 10, тоді злочинність почне падати - сидіти будуть.
Відповісти
скоріше поліцію на років 10 за побиття ,яке вони мають право ,а тоді вже вже цих хлопців...
Відповісти
я чула що поліція в тюрмі гарно живе хаахах
Відповісти
один з них взагалі не винен ,просто був свідком ,і ця поліція наша рідна,била їх двох до патєрі пульса в кабінеті допитувань, цілу ніч ,люди розповідали,це нормально? ..
Відповісти
а є якись синяк,чи щось подібне,якщо є то це можна до прокуратури.
Відповісти
Да таких покидків не бити треба, а вбивати, це тут ви захисники "був свідком і просто ішол к успєху", так скотини сусіда вдарили ззаду по голові, з кишені витягнути стару мобілу та 50 гривень, а потерпілий на все життя через травму голови інвалідом став, батько 3 дітей, злочинців не знайшли...
Подивіться на фото - самі пози про них все говорять, зона за ними плаче.
Відповісти
а чьо судиш якщо не знаэш ситуації аа,написать можуть одне!
Відповісти
да це мусара галімі пишуть
Відповісти
А що ці пыдлытки робили опівночі на вулиці? Чого вдома не знаходились? Пригод шукали, кримінальної романтикі хочеться - то вперед баланду хлібати, це так романтично!
А "корєша" безграмотні тут розпинаються на захист - чЬо, знаЭш, "мусара галімі"...
Людина працює, заробляє, вдкладає щоб щось купити - а сволота відбире, в ломбард закладе, штани адідас купить, нап"ється і життя вдалося.
Відповісти
А вона зобовязані сидіти дома у нас є такий закон,а в впевнені що вони не працюють аа,я їх незнаю просто для чого ці казки ??
Відповісти
Це вам не дає права покидьки бити громадян,бийте тих хто вбиває,бандитів..
Відповісти
бійтесь поліцейські друзі ,а то можите ночю стати пасажирами багажніка автомобілія =)
Відповісти
для чего ребят позорить в этих рекламах , это их дело .
Відповісти
По перше вони повнолітні, за дватьсять їм. А вот бити ,принижувати це по закону поліції ,вам повизло поліція. що не додали заяву в прокуратуру , може подадуть не відома на вас ангели !!!
Відповісти
Вам би в школі ще повчитись грамотно писати, перш ніж захищати невдах грабіжніків, ви очевидно, одного поля ягоди.
Відповісти
до вас грамотно писати не цікаво,було б до кого, нелюди,бийте далі людей ,вийди один на один без наручників ааа,герой ???
Відповісти