вхід реєстрація

Шкуродерка публічно вибачилась перед лучанами та заперечила прихильність до ЛНР

Шкуродерка публічно вибачилась перед лучанами та заперечила прихильність до ЛНР
Переселенка з Луганська Любов Таропіна, яка опублікувала відео, де вона разом зі своїм товаришем Юрієм Гнатюком знущалась над котом, публічно попросила вибачення та запевнила, що її підтримка ЛНР - лише «тролінг».

Відповідні заяви дівчина зробила на своїй сторінці у соцмережі Вконтакте.

Нагадаємо, що мережу сколихнуло відео, на якому дівчина разом зі своїм товаришем кладе свого кота в пральну машину, духову шафу, морозильну камеру, а потім молоді люди викидають тварину з балкона.

Пізніше користувачі соцмереж зауважили, що в Любові Тропіної є багато фотографій, на яких вона демонструє свою прихильність до Новоросії.

Через велику кількість гнівних коментарів дівчина видалила свої облікові записи з усіх соцмереж.

Проте згодом вона відновила свою сторінку Вконтакте та написала, що просить вибачення у всіх, кого розгнівала своїм відео. Крім того, Любов Таропіна написала, що всі фото, на яких є фрагменти символіки Новоросії, – це просто «тролінг».


Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 22
  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
злякалась) а от котик одним переляком не відбувся.. цікаво, він хоч живий?..
Відповісти
А що є ще один Ігор Луцький?Совпадєніє?
Відповісти
Не думаю) я твоє альтер его..
Відповісти
А ти теж гей?
Відповісти
Так, а ти актив чи пасив?
Відповісти
Вгамуйся, псих.. всі зрозуміли шо ти класно шутиш
Відповісти
тролінг тролінгом, а от пояснити фото з апалчєнцєм буде непросто) господи, чим люди думають.. уявіть поїхати жити в донецьк і постити фотки Бандери. в голові не вкладається) тупість зашкалює
Відповісти
По-перше, просить пробачення сама у себе (вибачаюСЯ), по-друге, вона переживає за свій стан, а про стан котенятка бідного вона думала ???, а по-третє, щиросердечного каяття не видно. Такі психічні розлади потрібно ЛІКУВАТИ!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Відповісти
влад, ся хвороба не лікується. се вже назавше і безповоротньо!
Відповісти
Вибачення не приймаються,гнати в Луганськ до ДНР і ЛНР.У нас таких придурків,як вона своїх вистачає.Тобі у нас не місце психічно хвора людина.Геть з Волині
Відповісти
Неважливо звідки ця дівчина, важливо що у неї розлади психіки. А може наслідки війни на донбасі
Відповісти
я її підлікую паяльником
Відповісти
В пральну машину її
Відповісти
Похожа на шлендру
Відповісти
Вона на Рівненський стоїть часто
Відповісти
https://www.facebook.com/svetlana.lavrikova/posts/968373166622031#
Відповісти
Якщо вона публічно визнала свою провину і готова нести покарання за статтею 299 - то, журналісти, зверніться до поліції із заявою, доведіть справу до суду і до покарання!
Відповісти
щось не відчувається, що воно розкаюється у скоєному. покарати ту дебілку по повній мірі
Відповісти
Цього не достатньо! Ми не повинні цього просто та пробачати!
Відповісти
буде покарана, не зразу -то як ажіотаж спаде
Відповісти
а хлопець місцевий волиняка, він що по вашому здоровий, він же ж викинув котика
Відповісти
Дрянь такая! Не понимаю, как на маленького котенка - воплощение слабости и беззащитности можно поднять руку. Господи, ну обкакался малышь - не добежал до лотка. СС-овские пытки ему теперь за это устраивать?!!
Стерилизовать живодерку, чтобы не переключилась на людей!
Відповісти