Волинянка перемогла в чемпіонаті України з боксу

Волинянка Тетяна Коб здобула перемогу в чемпіонаті України з боксу серед жінок, який проходив у Ковелі.

Про це повідомляє Вголос.

50 спортсменок із 12 збірних команд областей та збірної Києва змагалися в особистому та загальнокомандному заліках у 10-ти вагових категоріях.

Збірну Волинської області на чемпіонаті представляли четверо учасників: заслужений майстер спорту України Тетяна Коб, майстер спорту України Олександра Федіс, кандидат у майстри спорту України Анна Жуковська (тренер – Віктор Рогатін) та майстер спорту України Наталія Тарасюк (тренер – Набіджан Артіков).

У категорії 48 кг перемогу здобула Світлана Василевська (Харківська область), 51 кг – Тетяна Коб із Ковеля, 54 кг – Мар’яна Максимів (Івано-Франківська область), 57 кг – Валерія Ярошенко (Чернігівська область), 60 кг – Юлія Циплакова (Харківська область - Київ), 64 кг – Ганна Лисенко (Київ), 69 кг – Тетяна Риженкова (Харківська область), 75 кг – Марія Боруца (Хмельницька область), 81 кг – Тетяна Шевченко (Київ), понад 81 кг Ірина Винник (Івано-Франківська область). Волинянки Олександра Федіс та Анна Жуковська посіли відповідно друге та третє місця, а спортсменка Наталія Тарасюк виборола срібну нагороду чемпіонату України.

У командному заліку перемогу здобула збірна команда Києва, друге місце посіла збірна Черкаської області, третє – у боксерів Харківської області. Спортсмени Волині вибороли четверте місце. У заліку отриманих нагород перше місце - у збірної Харківської області, на рахунку якої 5 медалей, другою стала команда Києва, третьою – Івано-Франківської області. Збірна Волинської області посіла четверте місце, маючи в своєму активі чотири медалі.

Варто додати, що боксерка Тетяна Коб зайняла 5-те місце на 31-их Олімпійських іграх у Бразилії.