Парочці, яка знущалася у Луцьку над котом, може «світити» 2 роки. ФОТО. ВІДЕО

Парочці, яка знущалася у Луцьку над котом, може «світити» 2 роки. ФОТО. ВІДЕО
Горе-блогерам із Луцька, які познущалися над котом, можуть присудити 2 роки.

Про це стало відомо сьогодні під час мітингу під Луцьким міськвідділом поліції.

Зараз відкрито кримінальне провадження за ст.299 КК України частина 1 (від 50 неоподатковуваних мінімумів до 6 місяців позбавлення волі).

«В ході слідства справу можуть перекваліфікувати за частиною другою цієї статті. Це якщо доведуть, що це відео бачили неповнолітні. А нею вже передбачено покарання до 2 років позбавлення волі. Справа знаходиться на контролі прокуратури та особисто у начальника ГУНП в області Петра Шпиги», - розповів начальник Луцького міськвідділу поліції Олег Кічук.

Зазначимо, що хлопець має непогашену судимість, що теж може врахувати суд.

Також в мережі з'явилося відео, як у міськвідділі затриманий спровокував бійку.



Спочатку пара має пройти психіатричну експертизу. А це може затягнутися на місяць, кажуть правоохоронці.

На сьогодні до кримінального провадження прикріплено аж 7 заяв від різних організацій та громадян.

Активісти Волинського товариства захисту тварин та Асоціації зоозахисних організацій України, студенти та просто небайдужі люди зібралися сьогодні біля міськвідділу поліції з вимогами покарати шкуродерів.

«Ще б пару років тому ніхто б і уваги не звернув. А зараз громадськість обурилася. Мені вчора дзвонили разів з 200. Це дуже добре, що громадськість стає небайдужою до насильства над тваринами», - розповіла віце-президент Асоціації зоозахисних організацій Дана Новарчук.

Мітингувальники написали свої вимоги і підписалися під зверненням, яке правоохоронці теж долучать до справи.

«Ми вимагаємо вилучити тварин, які мешкають в квартирі цієї особи. Це має зобов’язати суд, якщо вона не захоче добровільно. Кажуть люди, що в неї є ще один котик і собачка. Також вимагаємо призначити експертизу їхнього психічного стану. Такі люди небезпечні для суспільства, бо вони потім переходять на немовлят, дітей», - додала Новарчук.

Нагадаємо, Шкуродерка публічно вибачилась перед лучанами та заперечила прихильність до ЛНР.

Як стало відомо ВолиньPost, вже зараз дівчина стверджує, що мікрохвильова була вимкнутою, холодною. Що це просто була постановка, аби зняти блогерське відео.

Щодо закидів дівчині про сепаратизм, то вона це заперечила, написала, що це «гумор і тролинг».

«УСБУ у Волинській області реагує на усі діяння, які містять ознаки злочинів, віднесених до компетенції спецслужби. Управління ретельно вивчить усі матеріали з даного питання та надасть правову оцінку діям особи у межах чинного законодавства», - прокоментувала речник УСБУ в області Іванна Поліщук.

Сама жертва відео – кошеня, - кажуть люди, почувається нормально: бігає по двору, щоправда, на руки не йде.













Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 65
  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
про судово-психіатричну ексрертизу та тим, що написано у них на плакаті.
Відповісти
Мораль тут досить проста - треба мати здорову голову на плечах, не займатись єрундою. Навіть якшо це "жартома" то такі жарти не припустимі в нормальному суспільстві. (хоча в нас те суспільство хворе і гниле)

Засмучує інше, в нас люди більш переймаються за тварин, ніж за людей в місті щодня когось обкрадають (квартири, авто), б'ють з такою ж ціллю на вулицях але це не набирає такого розголосу, всім байдуже бо "такий зараз час"
Відповісти
А ви в курсі що тварини не можуть себе так захистити як люди. Кіт же вам не піде писати заяву в Поліцію. Цитую вас же: "...хоча в нас те суспільство хворе і гниле", прошу вас, не судіть всіх людей по самому собі і буде все у вас добре.
Відповісти
з тварин вони починають. закінчують людьми.
Відповісти
человек может за себя постоять, а животное нет... Пусть бы шли в АТО и там издевались над кем угодно...
Відповісти
Чого студенти і школярі не на уроках-парах? Чи може пора з цим боротись? Держава виділяє кошти на освіту з моїх податків у тому числі, а вони вештаються?
Відповісти
А ви чого в робочий час тут сидите?)
Відповісти
мені можна - я в податковій працюю.
Відповісти
милого ви за мої кошти сидите і моніторите інтернет в робочий час.
Відповісти
і думаю, а справді, як то так, що податківець Тетяна за мої ж кошти, які б краще я віддав своїм дітям, так вона сидить у робочий час, навіть не обідній, та моніторить і виділяє РОБОЧИЙ час на написання безглуздих коментарів.
Відповісти
ВОт так вот)))) Попалась Теляна)))
Відповісти
УАУ! Оце справді людина переживає за свої податки))) (пс.студенти та школярі не на парах чи уроках бо мабуть проявляють свою громадську думку, хоч молодь мусить себе поводити не як сіра маса!
Відповісти
Шкода лише шо про податки в нас найбільше люблять говорити люди, які їх не сплачують.. Вони так за податки інших переймаються просто:)
Відповісти
Одного другого накажуть-то можливо перед.беззахисним задумається чи варто знущатись.де стільки злості і ненависті в цих дітях?
Відповісти
Хлопець який знущався над котом понесе своє покарання, але у Мене є пару питань: на Мою думку преса спеціально провокувала Гнатюка на ексцентричні виходки, акцент яким були сказані слова за кадром якоїсь панянки "це преса" - просто вбив. Поваги до потерпівшого ноль. Чому коли Гнатюка почав бити хлопець (хто це такий взагалі і як його пустили в міськвідділ?) ніхто не поліз заступатися, а тільки почали кричати на камеру "Гнатюк перший вдарив, все знято на відео". Ми з Гнатюка і його падругі вчора всі писали що вони знущаються над твариною, а сьогодні ми знущаємося у міськвідділі з людини і всім байдуже.! з такими настроями ми далеко не зайдемо.
Відповісти
Хай не знущаються з котика! Ще легко відбулись. Я би з ними те саме зробив, що і вони з беззахисною твариною!!! Ви напевно теж любите тваринкам приносити біль, раз цих виродків захищаєте!
Відповісти
Абсолютно не підтримую Гнатюка як ката тварин.
Відповісти
гнатюк ви також написали з великої, тобто ви його теж поважаєте? не розумію..
Відповісти
можу і Вас з великої написати
Відповісти
Не потрібно вже так нахабно ставитись до людини,те що ви напишете прізвище з великої букви вас аж ніяк не осоромить)
Правила написання власних назв та прізвищ ще ніхто не відміняв!
Відповісти
яке воно людина? нужники вони обоє, як солдат швєйк казав
Відповісти
зло породжує зло. насильство повернулось бумерангом)
Відповісти
у Мене.. на Мою думку.. а чому з великої? людина з Великої Літери, да?
Відповісти
Поважаю Себе і пишу з Великої Літери.
Відповісти
синдром Наполеона?
Відповісти
Синдром особи яка поважає Себе
Відповісти
Де Ви там людину побачили?
Відповісти
його щастя якщо він сяде. але буду пробувати дістати і там. хай-но трохи історія призабудеться.
Відповісти
щось плутаєте,де ви бачите людину?Гнатюк ,це в майбутньому вбивця.
Відповісти
Отого самооборонівця що руками махав на камеру !
Відповісти
требую требунала трембітами з треском)) бугага
Відповісти
коли зловили гвалтівника ,до нього менше уваги було ?
Відповісти
тому що гвалтівниками за гратами займаються, проводять виховні бесіди, різні процедури...
Відповісти
Це відео бачили мої неповнолітні діти 10 і 16 років про що повідомили мене ...Я готовий свідчити в суді ,щоб живодерам дали по повній конт. 0501429646
тел.
Відповісти
звяжіться з головою го"вол-ського т-ства захисту тварин"цією справою займається вона.
Відповісти
тільки задню не дайте, дуже вас прошу. а то будуть мами-тати ходити просити. а воно прощення не заслуговує і якщо ходитиме на свободі цілий і не розукомплектованиц те саме зробить в з чиїмось дітьми
Відповісти
На останій фотці наркоманисько стоїть яке тіпа воювало !!!!!
Відповісти
Не смій так говорити про Мар'яну))
Відповісти
По-перше, шановний, у цього "наркоманиська"є всі довідки і висновки про те, що наркотичних речовин він не вживає. По-друге, про те, що він дійсно воював є багато доказів, і у військоматі у тому числі. Так що за наклеп ти ще по бороді отримати можеш
Відповісти
юра 'фріц' гучак? не тільки вживає, а і продає, метадон і мідріацил. в нього довідки є, а в нас відео є де він вживає)))) був в айдарі, це правда. але йшов туди не Батьківщину захищати, а хотів 'на крутому джипярі приїхати'.
Відповісти
бугагуев ))))видно с модератором в кентах раз предыдущий мой клиент удалили))))хотя там нарушений не было.
Відповісти
Комент
Відповісти
А заодно и расскажешь как виталько пылыпяк по онкодиспансэре и госпитале ИВ ворует
Відповісти
наркомани нончє нерозумні пішли. все життя по місту обдовбане в зюзю лазило, на фотці мордяка теж не як в спортсмена, а тепер якісь довідки те чудо витягає)))))))
Відповісти
)))ты в глаза скажи)))или тут шкрябать только можешь ???
Відповісти
а чо ти перейшов на нарєчіє мокшанских болот?
ти ж знаєш шо скажу 'фглаза'. правда ж знаєш?
Відповісти
Нет не знаю
Відповісти
за одно и на джипе покатаю
Відповісти
Цим дебілам місце в психлікарні і надовго .
Відповісти
Придурки
Відповісти
Дебіли.
Відповісти
Шановні Лучани, сьогодні до 50 "активістів" вийшли під міліцію, щоб вимагати... Вимагати покарання двом особам, які не зважаючи на пвблічні вибачення і розкаяння, все одно мають бути покарані, більшість з вас чудово розуміє про їх психічні розлади але ж нііі, тільки ТУРМА. Ваша жорстокість і водрлчас тупість мене забавляє, адже замість логічного стану речей, ви яа біомаса легко ведетесь на вкид ініормації, який так роздули малолітки з цк азову і подібних не надто розумних активістів , а замясть того, щоб війти в положення вами ж названих психічно хворих і вимагати їм лікування, ви просто ламаєте життя підліткам! Так іх потрібно покарати за ст. 299 але не більше!
Але найдивніше, що ви не виходите на акції протесту чи подібні мітинги проти підвищення тарифів, зниження стипендій, нову реформу в освіті чи жорстоку аварію де мажор з Луцька відкупився в суді, зате геройськи створюєте з мухи слона!!!
Шкода, що моя нація швидше розкрутить з мухи слона ніж вимагатиме справедливості!!!
Відповісти
Жаль, что лично вы относите себя к великой нации, потому что вы не достойны того. Вы меряете все желудком (тарифы, стипендии), а люди меряют самым дорогим, что есть - жизнью и пусть это жизнь котенка, но это живое существо, ему тоже больно, ему страшно. Так что кто ещё биомасса надо разобраться. Спасибо всем тем людям, кто не остался равнодушным к этой истории!
Відповісти
Проблема не в замірах , суть мого посилання в тому, що така тема роздулась до рівня змі по країні, що ця новина стала популярнішою ніж новина про втікача з Сізо, який взяв заручників, про вбивцю мажлюора, що не поніс покарання, про підрив автомобіля, що тепер страшно ходити по місту, зате цю тему штучно роздули до неймовірних масштабів


А на рахунок вашої обмеженості поясню, мої аргументи стосувались не "шлунку", а несправедливості й гнилому ставленні до нас у значно вищих ешелонах проблем!!!

Риба гниє з голови!
Відповісти
Послухай сюди, "борець за націю"! З малої жорстокості завжди виливається велике насилля. І те,що народний гнів сповна наздогнав тих, хто вже в юному віці встигли стати закоренілими недолюдками і садистами - це правильно. Закону державного для них мало - сам же ставиш під сумнів багато чого у нашій системі, тож має окрім цього закону бути ще й закон людський. А він зараз супроти потенційних головорізів. Всі чули про відомго вбивцю тварин з Росії, сопляка-неонациста, який воює на боці сєпарів? Ото тепер маємо таких у себе в місті. І якщо пацан - відморожений гопник без інстинкту самозбереження та совісті, то дівка на додачу - симпатизує "наваросії", водночас будучи активісткою луцької фашиствуючої організації. Хто захоче посперечатися - моніторте спільноту "Іскри": збірна солянка з італійського фашизму, німецького нацизму, расистські та шовіністські цитати. Повний набір для екзальтованих малоліток, які возомнять себе юберменшами, а потім від вседозволеності бісяться. І не треба розповідати про якусь приналежність цієї особи до українського націоналізму, котрий за суттю антитоталітарний і антинацистський. Хоча садизм не має національності та ідеології, але факти є факти.
Відповісти
И правильно делают, что "раздувают" на всю страну, возможно еще и мало "раздувают", поскольку вот только весной жуткий поступок таких же студентов ПТУ в Александрии привел к возмущению общественности и требованиям к наказанию, так нашлись теперь в Луцке такие же недоумки. Последствия за жестокое обращение с животными нужно донести до каждого, может тогда вот такие дебилы поймут, что за свои деяния могут понести ответственность как по закону, так и ощутить народный гнев на себе..
"Величие и моральный прогресс нации можно измерить тем, как в этой нации относятся к животным" (Махатма Ганди)
Відповісти
а що важкого для нації, котра спромоглася на Врадіївське повстання, стати на захист мученого виродками кошеняти? за справедливість борються скрізь і для всіх. у кого вистачило серця піднятися за беззахисну тварину - той без вагань піде проти системи. а хто хвалиться самими великими намірами і глузує із захисників правди - балабол. яке вибачення? яке розкаяння? всі читали монолог садистки, де вона визнає, ЩО ВІДПОВІДАТИМЕ ЗА ЗАКОНОМ, однак анітрохи НЕ КАЄТЬСЯ у вчиненому. а від другого гада взагалі не було ніяких "розкаянь", окрім зухвалої поведінки перед очима активістів та правоохоронців. це теж всі бачили й читали - воно досі не усвідомило, що вчинило погано - лише те, що йому ніяк не можна під статтю, бо має условку.
Відповісти
ні фіга вони не розкаялись, просто смаленим запахло. тому не турма. тільки лінчувати. в електродуховці. або хоч пальці поламати. що і зробимо.
Відповісти
Поддерживаю на все 200 %, сама бы их всех поубивала.. Тут стараешься помочь животным.. а люди... ей богу... зато в бога верят, который только на маленькю букву и заслуживает
Відповісти
а чому ще досі присутнє дане відео?
https://www.youtube.com/watch?v=mSy_9noMD9E
Відповісти
Ковельська колонія чекає шкуродерів
Відповісти
дуже б хотілося. щоб і через дурню мажорських дітей отак виходили і писали
і тему роздували по інету
я не вигороджую тих дітей. так жорстокі. так мають бути покарені
але враження таке. всі відчули. що на них можна кинутися і як 'тузік на грєлку'
а якби це був синочок якогось дуже впливого татуся
змі теж це все писало. чи дали б назак не друкувати і все вскрізь-- тиша
бо страшно
......
має бути рівність
те кинуло гранату і нічого--а страшно уявити .якби в день це відбулося чи там де велике скупчення людей

давайте не будемо себе самострерджувати за рахунок слабших людей

зробили таку дурницю. розібралися. покарали. контролюємо як далі поводяться
можливо потрібна допомога дітям запуталися в житті і цінностях

не поводьтеся з ними як вони з тими бідними тваринками
ви їх зацькуєте і вони крім озлоблення на всіх нічого з цього уроку не винесуть

тут хорошого психолога

доречі не ним одним він незавадив би

Відповісти
Знайшли кого захищати. До чого тут граната взагалі? Там розборки з кремінальним авторитетом, тут садізм. Діти? 18 та 21 років діти? Вони вже своїх можуть наробити дітей. Дивилась зараз все це по 112 каналу, це жах! Одна з її однокурсниць взагалі сказала, що засуджувати її не буде та буде далі з нею спілкуватись і що це відіо вона показувала в групі і раніше. Тобро в її навчальному закладі все всех влаштовувало. Я в шоці. Єдина добра новина, що кошеня жіночка сказала забрала та відділа в притулок. Воно худеньке нещасне, ці істоти його навіть не годували! Які психологи?! Психолог тут потрібен тільки коту, а цих треба до психіатричної клініки назавжди!
Відповісти
на 'дніпро', пожиттєво.
Відповісти