Не шкодую за свої вчинки і буду так робити завжди, – Парасюк

Не шкодую за свої вчинки і буду так робити завжди, – Парасюк
Народний депутат України Володмир Парасюк не шкодує про бійку із Олександром Вілкулом. Про це він написав на своїй сторінці в ФБ.

Нагадаємо, сутичка сталася після ефіру на каналі «112 Україна».

«Можете мене любити, можете ненавидіти, але іншої реакції на його пропагандиський спіч бути не може. Через цю мерзоту в нашій державі війна. Тому не жалію за свої вчинки і буду так робити завжди. Слава Україні!» - йдеться у дописі.

Відео бійки у новині: Парасюк побився з Вілкулом на телебаченні. ВІДЕО. ФОТО

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 24
  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Через цю мерзоту Парасюка в нас в краіні війна і гинуть люди.
Відповісти
Очень жаль,что к тебе в дом не пришел русский мир. повеселились бы вместе.
Відповісти
Росiйський мир приходить разом с такими Дашами, якi й досi не можуть спiлкуватися солов’їною ...
Відповісти
Русский мир пришел не с Дашами и Парасюками, а с продажными птицами
Відповісти
А вілкул білийті пухнастий?! Схаменітся, люди..,,,
Відповісти
стидно за таку націю, б"єм одне одному морду, всі ж так кричать,що ми йдемо в європу, а там такі речі не припустимі.
Відповісти
Ви ж подивіться на морду Парасюка - даун з явними ознаками.Його місце в палаті спецзакладу.Але виникає риторичне запитання:хто обирає таких виродків в найвищий законодавчий орган.
Відповісти
Почитаєш коментарі і стає зрозуміло,що майбутнього у цієї країни немає,прикро за молодих.
Відповісти
Це було вiдомо ще 25 рокiв потому
Відповісти
25 років назад було відомо що немає майбутнього в сесеер) ну і можливо твого майбутнього
Відповісти
А Парасюк прав, хто пройшов фронт, хто вистояв Майдан, він не може мислити і осмислювати по іншому,що відбувається у нашій державі, виникає загостренне чувство справедливості і т.д. А ті що пролежали на діванах біля ТВ, біля компа, вони теж мислити по іншому не можуть... Нам треба побільше таких Парасюків не тількі у Верховній Раді , а і в соціумі і ми тоді швидше подолаємо наші проблеми
Відповісти
Так кто кому дал, это ещё вопрос...
Відповісти
Отгрёб Вовка. Зато хоть на машине отигрался... Поцарапал, противный...:)
Відповісти
А у тебя есть чем удивить?
Відповісти
мені шкода машинку! За що її так...
Відповісти
Мало дал.
Відповісти
У меня шо, а у тебя?
Відповісти
ворон ворону очі невиклює, схаменіться. як кажуть сусіди, що ми скоро один одного повбиваємо, тому нас так і поважають, як батраків.
Відповісти
такі як парасюк і котять країну у 1917 рік !!!
популіст і демагог
Відповісти
Хто Вам дав право ображати тих,хто стояв на Майдані?
Відповісти
а що нам це дало? стали ніщими!!!
Відповісти
ну як хто, Путін
Відповісти
ПАРАСЮК МОЛОДЧАГА!!!
Відповісти