«Волинь» поступилася «Шахтару» у Львові 3:0. ФОТО

«Волинь» поступилася  «Шахтару» у Львові 3:0. ФОТО
Донецький "Шахтар" переміг луцьку "Волинь" у матчі 9-го туру прем'єр-ліги України. Зустріч пройшла у Львові і завершилася з рахунком 3:0 на користь "гірників", - пише Газета.УА.

Гості тримали оборону майже весь перший тайм. Але "гірникам" таки вдався гол у роздягальню. На 41-й хвилині воротар "Волині" Артем Кічак зрізав м'яч у свої ворота. Також відзначимо Богдана Бутка, який прорвався по правому флангу і небезпечно пробив у ближній кут воріт.

На початку другого тайму перевагу господарів подвоїв захисник Іван Ордець, який забив головою з лінії воротарського майданчика після розіграшу кутового.

Ще один гол забив Факундо Феррейра, але м'яч не зарахували через офсайд.

На 74-й хвилині Віталій Кварцяний кинув у бій 16-річного дебютанта Владислава Дмитренка. Вперше у чемпіонаті України зіграв футболіст 2000-го року народження.

За 4 хвилини стався ще один дебют. Андрій Борячук вперше забив у прем'єр-лізі. Футболіст відзначився п'яткою першим же дотиком після виходу на заміну.

Додамо, що матч обслуговувала Катерина Монзуль. Після матчу Паулу Фонсека подарував арбітру букет троянд.