Волинський начальник комісаріату втік з місця ДТП. ФОТО

Волинський начальник комісаріату втік з місця  ДТП. ФОТО
Аварія трапилась ввечері, 26 вересня.

Про це повідомляє АвтоАндони Луцька на сторінці у Facebook.

"Сьогодні ввечері врізався в стоячу машину і втік з місця ДТП, але через деякій час його упіймали. Водій був у стані алкогольного сп'яніння. Як було виявлено пізніше, водій - начальник маневицького комісаріату Павлик Віктор Гаврилович (полковник). Цікаво чи викрутиться і як?! Будемо чекати наслідків", - пише у повідомленні.





Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 10
  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
справжній пілковнік...
Відповісти
Це той самий віктор павлік шо співав "ой мамо шикідим шикідим"?
Відповісти
Раніше не дуже розумна держава наплодила полковників, здавалося б, будь-хто не ризикне на нас нападати. Та не так сталося, як гадалося.. ПС В США і сержант вправно керує підрозділом...
Відповісти
Знаю такого типу пійківніків і підпойківників. В кабаках плачуть під пєсні гаспада ахфіцери, дорожать соєю незрозумілою честю, бють себе вгрудь я "поллитра штурмом брал". А як до бою то трактористи і інші мобілізовані. А тим ніззя вани на заслуженій пенсії...
Відповісти
Пьяне чмо наробило біди...і ще й гавкає...свинота пьяна....Добре що людей не збив...комісар мля...
Такіх за грати кидати потрібно.
Логіка бидла проста...я був в АТО, тому можу їздити пьяним...бити машини...а ви мене не чіпайте....бидло є бидло...він розуміє тільки силу.
Хлопці з самооборони чудом втримувались, щоб заїхати в тупу рожу бидла
Відповісти
Викрутиться однозначно. Одна з версій - викрали машину...
Відповісти
В АТО його в АТО.
Відповісти
всі кричать а хоть хтось помітив де стояло таксі?? на проїзжій частині та скоріше всього без габаритів як вони постійно стоять)) винний в тому що пяний сів за руль і зробив ДТП це може статись з любим, забрати права і штраф дати. Мужик не косив від армії а пройшов її сповна і в пяному угарі наговорив ерунди) хоча щось простого алкаша яких ловлять кожен день так не фоткали і на камеру не знімали)) повезло Павлику або ж "друзяки" підсуетились)))
Відповісти
Поністю з тобою згоден.
Відповісти