Жителі села Підгайці залишаться без маршрутки

Жителі села Підгайці залишаться без маршрутки
Мешканці села Підгайці залишаться без маршрутного таксі №30 з грудня цього року.

Про стало відомо сьогодні, 28 вересня, під час сесії Луцькради.

Так, депутат Олександр Кравченко подав до міськради запит, в якому просив покращити умови доїзду до роботи жителів Дубнівського мікрорайону. Мовляв, маршрутка №30 до мікрорайону приїжджає вже заповненою, а відтак не може вмістити всіх пасажирів.

А маршрут №1, який також курсує вулицею Дубнівська, не справляється з великим пасажиропотоком, та й графіки у цих двох маршрутів часто збігаються.

Заслухавши запит, заступник міського голови Сергій Григоренко заявив, що маршрут №30 курсуватиме в село Підгайці лише до 1 грудня цього року.

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 41
  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
а чим ми маємо іздити на роботу чи ви шуткуєте
Відповісти
Кіньми, велосипедом, власним авто... Даруйте за сарказм, але це проблеми сільради, бо замовником маршрутів №1 та №30 - місто, а не сільрада.
Відповісти
Таким чином Григоренко шантажує жителів сіл, змушуючи їх приєднуватись до міста, цей сєпар регулярно зтравлює жителів міста та сіл і розпалює серед них ворожнечу. Запамятайте це прізвище і ніколи ні в якому випадку не голосуйте за цю почвару і за партії в списках яких воно знаходиться.
Відповісти
Хай вас забезпечить транспортом Підгаєцька селищна рада, на території якої ви мешкаєте. Непогано влаштувались - оплата за воду, газ, світло проводите по заниженим сільським тарифам та у казну сільради; сміття вивозите у місто Луцьк; певно діти ваші ходять до садочку та школи у місто. Може до цього всього вам ще й личико медом помазати???
Відповісти
А місто нам за проїзд платить? А якщо так заздрісно то гоу до села? А взагалі то питання втрясеться, адже перевізникам цікавий маршрут, а вам - щастя, тримайтесь дєнєг нєт, та й з такими керівниками і не буде.
Відповісти
Вова, яка плата за проїзд??? Хоч одну дорогу у вашому селі збудували за кошти сільради????
Відповісти
Сміття з Підгаєць возять у Брище, а воду у м. Луцьк подають зі скважин с. Підгайці. Ми доїдемо автомобілями, а місто що буде пити?
Відповісти
будем піть самогон.
Відповісти
Вова, яка плата за проїзд??? Хоч одну дорогу у вашому селі збудували за кошти сільради????
Відповісти
А за кошти міста в селі будували дороги? що за маячня?
Відповісти
не про те - за чий рахунок в селі будували дороги, а питання про комфортний доїзд міських жителів,для яких міськрада замовила маршрут!!! Хто мішає сільраді, замовити маршрут? Тим більше, досить не бідна сільрада...
Відповісти
Та ніхто не заважає, більше того так і буде, турбує риторика останнього року - сльські діти займають місця у садочках та школах міста - притому ні слова про те скільки сільських людей працює та веде бізнес у місті сплачуючи податки? сільські мешканці займають місця у міських маршрутках - місто доплачує перевізникам за поїздки у село? а перевізників почути можливо що їм цікавіше - збільшити кількість маршруток чи розділити маршрути? у Луцьку смердить тому що виробники з сіл звозять нечистоти у каналізацію в місто - а нічого що роками неналежно працюючі очисні смердять у селі, і селяни терплять роками те що місто ніяк не хоче привести до ладу? так можна продовжувати безкінечно і ці проблеми завжди були і з тим чи іншим успіхом вирішувались. Але останній рік за активної участі Григоренка почалася просто таки травля на, як пишуть лучани, селюків. І ніхто з тих лучан не хоче включити мізки і подумати що всі ці речі відобразяться в першу чергу на них - на ціні картоплини, мяса, молока, курки і т.д. Ми занадто повязані, і можливо обєднуватись варто, але ніхто не піде на обєднання з-під палки.
Відповісти
Які занижені тарии? Ти з дубу впав чи просто у тебе затримка розвитку?
Тарифи однакові для міста і села.
Відповісти
От молодець Сергій Григоренко!Як просто вирішив проблему!
Відповісти
Просто -ДИБІЛ!
Відповісти
Людина яка налаштовує одних громадян України на інших називається не дибіл, а сепаратист.
Відповісти
Вова - ти просто Вова. (доречі - пукін також вова)
Відповісти
Слава богу я ніколи не зтравлюю одних людей з іншими заради своїх меркатильних цілей - чи не так пане Григоренко?
Відповісти
ми як вийдемо всі до міської ради і перекриємо дорогу мало не покажеться.
Відповісти
організовуємо мітинг
Відповісти
налякали, яке ви маєте відношення до міськради?
Відповісти
цігани обіцяли кінний маршрут відкрити Подгайци- Ковлє.
Відповісти
Вова - це в дитячому садку. В памперсі.
Відповісти
Рівень аргументації цілком відповідає рівню розумового розвитку?
Відповісти
Цікаво. А пустити якусь додаткову маршрутку по дубенській не судьба? Обов’язково у людей з Підгаєць забирати маршрутку?
Відповісти
Цікаво, за скільки часу місто засралося б, якби перекрити їм сміттєзвалище, яке знаходиться в луцькому районі
Відповісти
Хай заберуть маршрут #22, і побачимо як під міську раду мусор звезуть.
Відповісти
Також забирають. А сміття везти навіщо? обєднуєм громади створюєм умови для міграції бізнесу з міста у село, і хай радіють. А маршрути втрясуться, не переживайте. Якщо наївні лучани думають що їм стане легше...... маршрути стануть менш привабливими, а дії перевізників прогнозуйте самі.
Відповісти
Маю на увазі, що в Брище з міста мусор не вивезуть, хай вивозять під міську раду. Або взаємодія, або кожен сам за себе.
Відповісти
Ото ж ніхто з села не зізнаеться що діти ходять в Луцькі садочки та школи, батьки працюють у Луцьку, транспорт в село по ціні міста. Не хочете обеднуватися то водіть дітей у свої садочки та працюйте у свому селі вирощуючи картоплю
Відповісти
працюючи в Луцьку ми платимо податки в міську казну
і ще питання, як ми картоплю не виростимо, що ж ти їсти будеш?? картоплю з Єгипту?
Відповісти
картопля з Єгипту - нічим не гірша, та й в сезон - коштує майже однаково, та й крім Підгаєць та Єгипту, є де її купувати... До речі, не всі їдять одну картоплю...
P.S. Працюючи у Луцьку, ви не всі податки платите в бюджет міста, деякі ідуть в загальнодержавний бюджет, крім того, всі "підприємці", дуже добре знають, що краще реєструватись в районі, тому не треба "ля-ля"
Відповісти
а чого ми маємо з вами обєднуватись, щоб попасти в таку ж сраку? землі наші хочете?
Відповісти
вона треба... вона ж не "під забудову"...
Відповісти
Змінити цільове призначення не проблема, були б гроші
Відповісти
Ти шо дибіл, може ви і свою конституцію зробите? Що за дискримінація? В нас один закон для всіх як луцьких так і інших... Куди схочем, туди водим, їздимо !!!
Відповісти
От бовдур!

Замість збільшення кількості рейсів вирішує скоротити маршрут!
Відповісти