ДТП у Луцьку: авто збило жінку

ДТП у Луцьку: авто збило жінку
Внаслідок ДТП у Луцьку травмувалася одна людина.

Повідомляє Район.Луцьк

Аварія сталася 4 жовтня на вулиці Гордіюк. Водій автомобіля ВАЗ-2101 не пропустив жінку на пішохідному переході.

Ззовні тілесних ушкоджень жінка не отримала. Постраждала скаржилася лише на біль у голові. З місця пригоди її забрала карета швидкої.

За попередніми даними, водій легковика був тверезий. На місці пригоди працюють патрульні та слідчо-оперативна група.

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 8
  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Карета....
Відповісти
якби водій був на бмв, всі б писали що от мажор, виродок... А коли водій на вазі, то бідний, нещасний, нерозгледів за вікном...
Відповісти
Такі убоюдкі як він їдуть і перед собою ніхєра не бачать, наказувати треба!
Відповісти
Дівчина отримала тілесні ушкодження, і зараз знаходиться в лікарні, а водій збив на пішохідному переході і рахує що він правий
Відповісти
Да яка різниця чи ваз чи бмв чи лехус, якщо ти людина то ти і на жигулях і на іномарках будеш людиною
Відповісти
А нічого що та дівчина вибігла на пішохідний перехід подіагоналі і перед самим жигулем.Шановні пішоходи пора вже запамятати що машина не ї....е ,а давить.
Відповісти
І зупинити кістляву або цилюлітну задницю набагато легше як тону-дві металу.
Відповісти