Ціна цигарок в Україні зросте до європейського рівня

Ціна цигарок в Україні зросте до європейського рівня
Відповідно до Угоди про асоціацію ЄС, Україна має підняти тариф акцизного збору на цигарки до європейського рівня.

"За період 2008-2015 років акциз на тютюнові вироби виріс в 14 разів, що принесло до бюджету 22 мільярдів гривень", - повідомляє "Знай.ua", посилаючись на Ukr.media.

У 2017 році вартість пачки цигарок виросте на три гривні. Така ціна не відповідає європейському рівню, тому зростання ціни буде поступовим.

Планується до 2024 року підняти вартість 1000 цигарок до 90 євро.

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 17
  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Відповідно до Угоди про асоціацію ЄС, Україна має підняти рабам і кріпакам заробітні плати до європейського рівня... !!!!!! (покірні раби і кріпаки нагадують вкотре)
Відповісти
до 2024 року вже вся молодь "скуриться"...
Відповісти
не переживай, буде нова, краща за тебе та за таке побажання)))
Відповісти
переживем самосев будем смалити :)
Відповісти
Як ціни підняти - то Європа, а як зарплати - то Гондурас вам в зуби
Відповісти
Якщо й надалі будуть доморощені олігархи виводити кошти до офшорів, то, боюсь, в 2024 році не буде кому піднімати ціни на цигарки...
Відповісти
А що ти зробиш? Тут треба знову робити Майдан, але як коли нам війну втюхують???!!!!
Відповісти
100 доларів за "Прилуки" !?!, молодці справді по європейськи!!!!!!
Відповісти
Ще якби той сам тютюн був європейського рівня. Про зарплати мовчу...
Відповісти
а до чого тут ЗП???? Це вже ін. історія, ще пенсіонери є, безробітні, не тільки ЗП, якщо на це пішло вже...
але, цигарки треба дійсно зробити за євр. цінами або на митницях робити окремі коридори з посвідченням МПР....
Відповісти
Давно пора ті цигарки закрити, а то на кордоні жах,що робиться через це. Але, держава тоді як нові робочі місця створюватиме?!
Відповісти
Лучанко, давайте познайомимось! Давно мріяв вживу подивитися на людину, яка всерйоз вірить, що держава стурбована створюванням робочих місць!
Відповісти
А з чого Ви взяли,що я в це вірю?
Я не маю намір знайомитися з клоуном
Відповісти
Те, що ви в це вірите, я взяв з вашого коментаря. А звідки ви взяли, що я клоун?
Відповісти
а звідки Ви взяли,що Ви не клоун?))))
Відповісти
Контрабанда наше все!) Влада дасть добре нам заробити!)
Відповісти
ціни давно пора зрівняти, і курити меньше будуть, і контрабанда цигарок зникне, а за нею і дикі черги на кордоні.
Відповісти