«Зоря» обіграла «Волинь» просто перед Лігою Європи

В 11-му турі української прем'єр-ліги "Зоря" обіграла "Волинь". Поєдинок у суботу пройшов в Запоріжжі на "Славутич-Арені" і завершився з рахунком 2:0 на користь команди Юрія Вернидуба.

Повідомляє Газета.юа.

Обидва м'ячі були забиті у першому таймі. На 39-й хвилині відзначився Владислав Кулач, а через три хвилини з пенальті гол забив Рафаель Форстер.

"Зоря" більше володіла м'ячем (55% - 45%), частіше била по воротах (13:8), але подала менше кутових (3:6).

Після цього матчу в активі "Зорі" стало 23 очки - команда піднялася на друге місце в ЧУ. Однак уже сьогодні ввечері "Динамо" може потіснити луганський клуб, якщо переможе "Чорноморець" на виїзді. У "Волині" залишилося 6 очок (передостаннє місце).

Додамо, що матч групового етапу Ліги Європи "Зоря" - "Фейєноорд" пройде у четвер.

"Зоря" - "Волинь" - 2:0 (2:0)

Голи: Кулач (39), Форстер (42, з пен)

Зоря - Шевченко, Соболь (Опанасенко, 69), Форстер, Сіваков, Каменюка, Любенович, Петряк (Пауліньо, 54), Гречишкін, Караваєв, Ліпартія (Харатін, 63), Кулач.

Волинь - Марчук, Никитюк (Задерецький, 74), Горопевшек, Шабанов, Логінов, Мемешев (Ляшенко, 46), Романюк, Чепелюк, Дудик, Деда, Петров (Никитюк, 83).

Попередження: Никитюк (19), Чепелюк (45), Романюк (59).