«Волиньбаскет» програв команді із Запоріжжя

До очного протистояння команди підійшли у трохи різному настрої – «Запоріжжя» мало в активі три перемоги й одну поразку, а «Волиньбаскет» перемагав тільки раз у трьох зустрічах. Тож у стані запорожців практично всі були впевнені в перемозі.

Про це повідомляє прес-служба БК "Волиньбаскет".

Зі старту гості дві атаки невдало закінчували дальніми пострілами Олега Рудакова, а господарі ж двічі реалізували з трисекундної зони – 4:0. Далі більше – солідний ривок «Запоріжжя» запалив на табло 9:2.

Зі стану стагнації лучан вивів точний трюльник Віктора Герасимчука – 11:5. А після тайм-аута «Волиньбаскет» зусиллями Сергія Алфьорова взагалі зумів дістати – 11:11.

У ці хвилини здорово витягував гру своїми діями під щитом Артем Чемякін. Підхопив кураж номера 33 і Олександр Фурс, тож першу чверть виграли лучани – 12:18.

З початком другої десятихвилинки «Запоріжжя» взявся рятувати капітан Рибалко. У волинян же все зупинилося. Вже при 22:22 Дмитро Чайковський знову взяв паузу.

Дуже сподобалось як диктор у залі турбувався про гравців БК «Волиньбаскета» – кожної атаки акула мікрофона вголос відраховував останні 10 секунд.

Загалом точилася рівна боротьба, однак кінець чверті Луцьк провалив, тож «козаки» відірвалися 37:30. Та волиняни вкотре довели у цьому сезоні, що удар тримати вміють. І щойно гості наздогнали 37:37, як знову почали помилятися.

На велику перерву опоненти пішли за рахунку 41:37.

Доганялки продовжились. Тільки гості наздоганяли (42:43), так відразу давали знову запорожцям відірватися – 50:45. За три хвилини до завершення третього періоду стало 50:50.

На четверту чверть суперники виходили при 55:50. Впало у вічі, що команди збавили темп через втому. П’ятихвилинку значно краще провели господарі – 70:61.

На жаль, під завісу протистояння «Волиньбаскет» остаточно посипався. Зрозумівши це, наставник лучан дав пограти молодим Дейні, Коцьку, Глушкові, Шконді.

Дуже образлива поразка, адже суперники реально були рівні. Хай там як, але Луцьк у підсумку отримав мінус вісімнадцять – 81:63.