вхід реєстрація

Лучанка стала віце-чемпіонкою світу з баскетболу

Лучанка Дар’я Завидна у складі національної збірної України виборола срібну медаль на чемпіонаті світу з баскетболу 3х3.

Про це повідомляє Gazeta.UA.

У фіналі збірна України програла Чехії 11:21. Стартові хвилини суперники обмінювалися результативними атаками. До кінця третьої хвилини гри Чехія мала одне очко переваги – 3:4. Україна вийшла вперед на четвертій хвилині гри. До середини ігрового часу українки були попереду – 8:7. У суперниць пройшли двоочковий зі штрафним, українки відстали на два очка.

Після шести хвилин гри Чехія збільшила перевагу до 5 очок. За три хвилини до кінця перевага суперниць стала суттєвою – 9:18. Відіграти таке відставання нашим дівчатам забракло сил. Чехія перемогла – 21:11.

На стадії плей-оф наші дівчата впевнено перемогли у чвертьфіналі Францію – 21:10, а потім здолали в півфіналі Іспанію – 19:15.

Нагадаємо, на чемпіонаті світу в Китаї збірна України виступала в такому складі: Дар'я Завидна (Луцьк), Віта Горобець (Київ), Анна Зарицька (Бердянськ), Євгенія Спітковська (Чугуїв).

Тренери збірної України Юрій Процюк та Володимир Холопов.